Zgłoszenie na nowych trenerów Wesołej Łapki

Stań się częścią

zespołu Wesołej Łapki

Dołącz do grona trenerów Wesołej Łapki i poprowadź szkołę w Twojej miejscowości w oparciu o skuteczną, autorską metodę pracy z psami i ich ludźmi.

Twoje możliwości

1. Poprowadź ośrodek szkoły Wesoła Łapka w Twojej miejscowości

2. Zbuduj swoją przyszłość jako trener Szkoły Wesoła Łapka

3. Skorzystaj ze sprawdzonego modelu prowadzenia szkoły i otwórz oddział Wesołej Łapki w Twojej miejscowości

4. Zostań trenerem Wesołej Łapki w Twojej miejscowości.

5. Spełnij swoje marzenia i dołącz do Wesołej Łapki jako trener

6. Zamiast działać samemu po omacku – dołącz do grona trenerów Wesołej Łapki i rozwiń skrzydła .

7. Kochasz psy i ich szkolenie? Zostań trenerem Wesołej Łapki, dzięki czemu łatwiej zdobędziesz klientów i rozwiniesz swoją pasję.

Do kogo adresujemy nasze zaproszenie?

Zaproszenie do grona trenerów Szkoły Przyjaciół Psów Wesoła Łapka adresujemy do wszystkich, którzy mają już pewne doświadczenie trenerskie.

Jeśli jesteś trenerem psów, masz doświadczenie w pracy z nimi i rozumiesz, jaki potencjał ma bycie częścią sprawdzonej i rozpoznawalnej marki.

Jeśli ukończyłeś kurs trenerski, ale jeszcze nie otworzyłeś własnej szkoły.

Jeśli prowadzisz już zajęcia z psami, ale potrzebujesz sprawdzonego planu i metodyki prowadzenia zajęć

Jeśli umiesz pracować z ludźmi, jesteś życzliwą osobą i kochasz psy.

Jeśli chcesz stale rozwijać swoje umiejętności i wiedzę jako trener.

Jeśli widzisz korzyści pracy w zespole i stałego wsparcia ze strony bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów.

Dlaczego warto abyś wysłał zgłoszenie prowadzenia oddziału Szkoły Wesoła Łapka w Twojej miejscowości.

Nie musisz budować swojej marki od zera. Wesoła Łapka ma ponad 12 lat tradycji i renomę oraz jest marką rozpoznawalną w całej Polsce.

Nie musisz inwestować w swoją stronę internetową, ponieważ korzystasz z gotowego systemu zapisów na kursy, którego obsługa jest bardzo prosta.

Masz dostęp do autorskiej, sprawdzonej metodologii prowadzenia zajęć, która jest efektywna, dzięki czemu Twoi kursanci mogą cieszyć się grzecznymi i ułożonymi psami.

Jesteś jednym z redaktorów fanpage’a Wesołej Łapki na Facebooku, a więc możesz publikować posty i tworzyć wydarzenia jako Wesoła Łapka, co zdecydowanie zwiększa zasięg oddziaływania Twoich postów i przysparza Ci nowych klientów.

Jakie dodatkowe korzyści osiągniesz jako trener Wesołej Łapki?

Masz możliwość rozwijania swoich umiejętności trenerskich i rozwiązywania bieżących problemów podczas cotygodniowych spotkań online z Jackiem Gałuszką, przez co skuteczniej możesz pomagać swoim kursantom i doskonalić swój warsztat trenerski.

Występując pod nazwą “Wesoła Łapka”® jesteś identyfikowany z szkołą posiadającą wypracowaną renomę, a to powoduje, że kursanci mają do Ciebie większe zaufanie.

Możesz rozwijać się jako trener, uczestnicząc w zjazdach trenerskich, podczas których prezentowane są ciekawe zagadnienia z zakresu szkolenia i układania psów, przez co jesteś stale na bieżąco w poznawaniu nowych technik i bardziej skutecznych metod treningowych.

Masz dostęp do skryptów szkoleniowych, dlatego nie musisz tworzyć własnych.

Bierzesz udział w szkoleniu wprowadzającym dla Trenerów Wesołej Łapki, na którym dokładnie omawiane są poszczególne ćwiczenia zawarte w skryptach szkoleniowych.

Zakres terytorialny Twojej działalności jest określony w umowie, dzięki czemu wiesz, że na danym terenie jesteś jedynym trenerem Wesołej Łapki, co daje Ci komfort wyłączności.

Możesz uzyskać 20% zniżki na kursy zawodowe „Treser psów” i „Behawiorysta – praktyk. Zoopsycholog”

Masz stałe wsparcie merytoryczne w prowadzeniu szkoły, dzięki czemu możesz na bieżąco rozwiązywać pojawiające się podczas szkolenia problemy.

Wsparcie w tworzeniu merytorycznych postów w Mediach Społecznościowych Wesołej Łapki.

W jaki sposób możesz zostać trenerem Szkoły Wesoła Łapka

Wypełnij i wyślij formularz, klikając na link poniżej. Skontaktujemy się z Tobą i jeśli wspólnie stwierdzimy, że TO JEST TO – rozpoczniemy współpracę 🙂