Nasza misja

Od 18 lat pomagamy psom i ich opiekunom, takim jak Ty, dogadać się, rozwiązać problemy i prowadzić szczęśliwe życie.

Odbierz bezpłatnie E-Book “Przywołanie Awaryjne” i naucz swojego psa wracać do Ciebie w każdej sytuacji.

Kursy Online

Kursy online to nowoczesna metoda nauki dla Ciebie i Twojego psa bez wychodzenia z domu i umawiania się z trenerem. Jest to też idealne rozwiązanie, aby zaprzyjaźnić się ze swoim psem i rozpocząć waszą wspólną przygodę. Najważniejsza wiedza jest w zasięgu Twojego telefonu za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz. Zobacz nasze bestsellery.


Szkolenia Stacjonarne

Nasze ośrodki znajdują się w wielu miastach w Polsce, dlatego łatwo znajdziesz kompetentnego specjalistę blisko Twojego miejsca zamieszkania. Nauczymy Cię jak ułożyć Twojego psa, od szczeniaka do dorosłego, zgodnie z jego naturą tak, abyś mógł cieszyć się jego miłym towarzystwem. Dobrze wychowany pies będzie dla Ciebie prawdziwym przyjacielem i wytchnieniem w zabieganym życiu, oraz wspaniałym towarzyszem wycieczek i rozrywki. Pomożemy Ci skutecznie rozwiązać problemy z zachowaniem Twojego czworonoga, jeśli jest nadmiernie pobudliwy, agresywny lub przejawia inne, kłopotliwe zachowania.

Zostań Trenerem

Jeśli marzysz o tym, by zostać zawodowym trenerem lub behawiorystą – to doskonale trafiłeś, ponieważ mamy dla Ciebie super kursy zawodowe, które pozwolą Ci połączyć pasję z profesjonalizmem – dzięki czemu staniesz się skutecznym trenerem i ekspertem od psich zachowań. Zapraszamy Cię również do “Klubu Przyjaciół Psów”, gdzie publikowane są filmy i inne materiały, które wzbogacą Twoją wiedzę o psach i dadzą Ci odpowiedź na nurtujące pytania dotyczące psiej natury, komunikacji, emocji i szkolenia.

Wsparcie merytoryczne

Wsparcie w rozwoju kariery

Możliwość dalszego rozwoju

Najlepsi absolwenci naszych Kursów Zawodowych otrzymują od nas propozycję współpracy jako Trenerzy Wesołej Łapki. Dzięki temu możesz stać się jednym z trenerów naszej szkoły i prowadzić zajęcia pod naszą marką.

Zamień pasję w profesję

Biblioteka Wesołej Łapki

Znajdziesz tutaj wiele odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy trener psów jest kompetentny?

Jak poznać, że Twój trener psów przecenia swoje umiejętności? Jak nie zostać takim trenerem? Czym jest efekt Dunninga-Krugera?Zobacz tutaj!

Klub Przyjaciół Psów

To miejsce, gdzie masz dostęp do bazy kursów, webinarów i artykułów, które pomogą Tobie i Twojemu Psu lepiej się porozumiewać. Baza materiałów ciągle rośnie.