Wesoła Łapka – Szkoła Przyjaciół Psów

Od 2007 roku pomagamy psom i ich opiekunom, takim jak Ty dogadać się, rozwiązać problemy i prowadzić szczęśliwe życie.

Pobierz bezpłatnie e-book “Przywołanie Awaryjne” i naucz swojego psa wracać do Ciebie w każdej sytuacji.

Kursy dla Ciebie
i Twojego Psa

Kursy Zawodowe

Kursy Online

Kursy i szkolenia dla psów oraz ich właścicieli

Chcesz dogadać się ze swoim pupilem, rozwiązać problemy, które sprawia w domu i cieszyć się udanym życiem we dwójkę? Witaj w szkole “Wesoła Łapka“, która od 2007 organizuje szkolenia i kursy dla psów. Nasze ośrodki znajdują się w wielu miastach w Polsce, co zapewnia, że bez problemu znajdziesz blisko Twojego miejsca zamieszkania kompetentnego specjalistę, który odpowie na Twoje potrzeby.

Kursy i szkolenia dla psów

Pomożemy ci wychować Twojego pupila zgodnie z jego naturą! Zajmiemy się nim od szczeniaka do dorosłego – w taki sposób, abyś mógł cieszyć się jego miłym towarzystwem w każdej sytuacji. Dobrze wychowane zwierzę będzie dla Ciebie prawdziwym przyjacielem i wytchnieniem w zabieganym życiu, a także wspaniałym towarzyszem w trakcie wycieczek lub innego rodzaju rozrywek. Organizowane przez nas szkolenia pozwolą skutecznie rozwiązać problemy z zachowaniem Twojego czworonoga, jeśli jest nadmiernie pobudliwy, agresywny lub przejawia inne kłopotliwe zachowania.

Jeśli z kolei marzysz o tym, by zostać zawodowym trenerem lub behawiorystą, to również doskonale trafiłeś, ponieważ mamy dla Ciebie starannie przygotowane kursy zawodowe, które pozwolą Ci połączyć pasję z profesjonalizmem – w taki sposób staniesz się skutecznym trenerem i ekspertem od psich zachowań. Zapraszamy Cię również do “Klubu Przyjaciół”, gdzie publikowane są filmy i inne materiały, które wzbogacą Twoją wiedzę o tych zwierzętach i dadzą Ci odpowiedź na nurtujące Cię pytania dotyczące ich natury, komunikacji, emocji i tresowania.

Dołącz do Klubu Przyjaciół Psów

Uzyskaj dostęp do ogromnej liczby nagrań, artykułów i stale uzupełnianych działów tematycznych w Klubie Przyjaciół Psów, takich jak:

  • Budowanie relacji z psem
  • Komunikacja psów
  • Agresja
  • Rozwiązywanie problemów z zachowaniem
  • Problemy separacyjne
  • Wychowanie szczeniaków
  • Dwa psy w domu
  • Życie z dorosłym psem
  • Praca z psem ze schroniska