PRZEDSZKOLE DLA SZCZENIĄT W DWIE MINUTY

Okres szczenięcy jest najważniejszy w życiu psa. To w tym czasie, do mniej więcej 16 tygodnia życia, maluch uczy się wszystkiego, co będzie kluczowe w całym jego życiu. Wielu właścicieli szczeniąt staje przed szeregiem trudnych pytań: od czego zacząć układanie psa? Jak nauczyć go by nie gryzł po rękach, nie gonił dzieci i umiał  się z nimi grzecznie bawić? W jaki sposób powiedzieć szczeniakowi, że nie zawsze jest czas na zabawę, jak nauczyć go odpoczynku i wyciszania się? 

Kurs „Psie przedszkole w dwie minuty” nie jest kopią kursu posłuszeństwa dla psów dorosłych. Nie znajdziecie w nim instrukcji jak nauczyć psa siadania czy warowania. Ale dowiecie się jak zbudować z psem właściwą więź, jak opanować jego emocje, jak nauczyć go tolerowania dotyku, wycierania łapek, szczotkowania, jak zapobiegać gryzieniu po rękach, co zrobić, by pies przybiegał do nas, gdy go wołamy i chodził z nami ładnie na smyczy.

W każdym odcinku pokazuję praktyczne i skuteczne ćwiczenia, które nie zajmują dużo czasu. Łatwo też powtórzysz je ze swoim szczeniakiem. Przewodniczką po programie „Psie przedszkole w dwie minuty” jest mój własny szczeniak - rottweilerka Frela, która wystąpiła w nagranych przeze mnie filmach. Zobaczysz na własne oczy jak konkretnie wyglądają poszczególne ćwiczenia, na co zwrócić uwagę, również czego NIE robić ze szczeniakiem. 

Kurs „Psie przedszkole w dwie minuty” to kwintesencja tego, co naprawdę przyda Ci się w pierwszych tygodniach wspólnego mieszkania z psim dzieckiem. 

Całość kursu to seria krótkich filmów pokazujących 10 bardzo ważnych ćwiczeń ze szczeniakiem. Wszystkie te ćwiczenia warto wprowadzić w życie i codziennie trenować, aby odpowiednio ułożyć psa. Decydując się na subskrypcję kursu otrzymujesz dostęp do wszystkich tych ćwiczeń i możesz od razu zacząć pracę ze szczeniakiem.

Zapraszam do oglądania!

Jacek Gałuszka

trener, behawiorysta, IACP professional member.

Jeśli czytasz ten tekst zamiast zobaczyć film to może oznaczać, że:

a) nie jesteś zalogowany /a na swoim koncie. Poniższe przyciski pozwolą zalogować się przy pomocy jednego z Twoich kont w portalach społecznościowych. 

b) nie masz wykupionego dostępu do tej treści lub twój dostęp wygasł

aby to sprawdzić kliknij w menu "Ja na stronie" -> Kupione materiały online aby sprawdzić status subskrypcji.

Uwaga: Po opłaceniu dostępu do materiałów zostaną one wyświetlone poniżej tej linii.

Kup dostęp do filmu: 834.00 zł / 60 dni
1 Komentarz
  • 23/05/2019

    Witam serdecznie, zakupiłem podczas obejrzenia filmu Jacka pod tytułem "Jak wychować szczeniaka" dnia 16 maja 2019 r. Za 145 zł. Przez system ( PayPal) Mam potwierdzenie z banku, ale nie wiem na jaki adres wysłać. Proszę o kontakt. Pozdrawiam Grzegorz Kubica dnia: 23.05.2019 r

Ze by zostawić komentarz wam należy rejestrować się