CATALIN CORNEA: PRACA Z PSAMI TRUDNYMI

Dla kogo? | Dla profesjonalistów oraz właścicieli psów z problemami

Uwaga dla właścicieli psów: nie próbujcie samodzielnie używać technik prezentowanych na filmie. 

Catalin Cornea: pochodzący z Rumunii trener i behawiorysta, który zajmuje się trudnymi przypadkami rehabilitacji psów problemowych. Swoje podejście opisuje w szeregu wykładów oraz na podstawie tzw. case-studies - przypadków praktycznych, z którymi miał do czynienia. Niewątpliwą wartością tego seminarium był fakt, że w trakcie sesji praktycznych Catalin potrafił nawet z trudnymi psami szybko nawiązać nić porozumienia i pokazać kierunek i sposoby prowadzenia dalszych treningów aby osiągnąć sukces i pomóc czworonożnym uczestnikom seminarium. 

Na załączonym nagraniu zobaczycie Państwo, że nawet kilkuminutowe sesje pracy z psami pokazują jak szybko można dokonać zmiany w postrzeganiu przez psa jego otoczenia oraz interpretacji doznawanych bodźców. 

Czas trwania: 585 minut (ponad 9h)

Nagranie oddaje w 97% przebieg seminarium i zostało skorygowane w nielicznych momentach z powodów technicznych. Użyliśmy najbardziej nowoczesnego sprzętu aby pokazać pracę Catalina Cornea z psami z maksymalnie bliskiej odległości i zachować najwyższą możliwą jakość dźwięku. Całość seminarium oraz warsztatów jest tłumaczona z języka angielskiego na Polski w trybie konsekutywnym. Osoby posługujące się jedynie językiem angielskim mogą również skorzystać z tego nagrania.

Życzymy miłego oglądania i mamy nadzieję, że te nagrania wzbogacą warsztat każdego trenera, a miłośnicy psów odkryją nowe horyzonty w porozumiewaniu się ze swoimi psami.

Zwiastuny filmu:

 

Uwaga: Po opłaceniu dostępu do materiałów zostaną one wyświetlone poniżej tej linii.

Kup dostęp do filmu: 800.00 zł / 61 dni
Ze by zostawić komentarz wam należy rejestrować się