Wybierz kurs

Wybierz kurs, który Ci pomoże zostać zawodowym trenerem i behawiorystą – praktykiem. Dołączając do kursu dołączasz do Drużyny G. Koniecznie sprawdź swoją pocztę email. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje.

Kurs
Trenerski

Jeśli uważasz, że praca z psami to jest właśnie “to”, ten kurs to dobry początek. Dzięki niemu nauczysz się jak pracować z psem, czytać jego mowę ciała, motywować psa, uczyć komend.

Kurs
Behawiorysta – praktyk. Zoopsycholog

Ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich poszukujących odpowiedzi na pytania: “dlaczego ten pies czy kot zachowuje się właśnie tak i jak mogę to zmienić?” W tym kursie kładziemy duży nacisk na część praktyczną.

Kurs łączony: Trener + Behawiorysta

Decydując się na opcję dwóch kursów równocześnie, otrzymujesz dostęp zarówno do materiałów online z obu kursów, jak również bierzesz udział w zajęciach praktycznych. Łączysz zawód trenera i behawiorysty, przez co lepiej pomagasz swoim klientom.

Dlaczego warto dołączyć do Drużyny G?

Przede wszystkim – nauka w ramach kursów zawodowych: „Trener”, „Behawiorysta – praktyk. Zoopsycholog” oraz kursu łączonego, doskonale wpisuje się w kalendarz roku akademickiego. Zarówno jeśli chodzi o terminy zjazdów praktycznych, jak i opanowanie części teoretycznej wybranego kursu.

Drużyna G pracuje razem. To oznacza, że w momencie dołączenia do niej otrzymujesz zaproszenie do specjalnej, zamknietej grupy, która będzie składać się ze studentów rozpoczynających naukę w podobnym momencie. Dzięki temu możesz na bieżąco konsultować się z koleżankami i kolegami ze swojej grupy, umawiać się na zjazdy, wspierać się oraz dzielić się swoimi sukcesami.

Dodatkowo – specjalnie dla Drużyny G – przewiduję dwumiesięczny cykl spotkań na Zoomie we wtorki o 20.00, na którym będziemy bezpośrednio rozmawiać, a ja będę mógł odpwiedzieć na Wasze pytania i poruszyć interesujące Was tematy. W ten sposób będziesz mieć nie tylko wsparcie swojej grupy studentów, ale też bezpośrednio możliwość konsultowania ze mną swoich pytań i tego, co aktualnie przerabiasz w ramach kursu.

Dlaczego warto dołączyć teraz?

W bieżącym roku zdecydowałem NIE podnosić ceny kursów zawodowych, pomimo rosnących kosztów zakwaterowania i wyżywienia dla studentów uczestniczących w zjazdach praktycznych. W następnym roku cena prawdopodobnie wzrośnie. Dołączając teraz, możesz sporo zaoszczędzić i uzyskać kwalifikacje zawodowe, które umożliwią Ci profesjonalne trenowanie psów, pracę z ich opiekunami i rozwiązywanie problemów z zachowaniem czworonogów.

Płatność w ratach:

Specjalnie teraz dla naszych studentów umożliwiamy rozłożenie płatności za uczestnictwo w kursie zawodowym na dogodne, nieoprocentowane RATY. W przypadku kursów „trener psów” i „behawiorysta” jest to 6, a w przypadku kursu łączonego 12 równych rat. Jeśli interesuje Cię taka opcja – napisz maila na adres biuro@wesolalapka.pl

I jeszcze jedno

Psy towarzyszą ludziom od przynajmniej 14.000 lat. I będzie tak nadal, mimo zmieniających się warunków gospodarczych czy politycznych. Inwestycja w siebie, jako eksperta w dziedzinie szkolenia i wychowania psów, naprawdę wygląda na bardzo perspektywiczną

Posłuchaj naszych studentów!

Studenci, którzy mieli już okazję uczestniczyć w naszych kursach zawodowych, stanowią niezwykle cenny zasób doświadczenia i wiedzy. Przede wszystkim, nasi studenci potwierdzają, że nabywane umiejętności są przydatne zarówno w kontekście zdobywania wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej.


W celu lepszego zrozumienia efektywności naszych kursów i spełnienia oczekiwań studentów, pragniemy otwarcie posłuchać naszych studentów i poznać ich spostrzeżenia na temat przebiegu kursu. Opinie naszych uczestników są dla nas niezmiernie istotne, stanowiąc wartościowy wkład w doskonalenie naszych programów edukacyjnych. Chcemy kontynuować dialog z naszą społecznością studencką, aby stale dostosowywać naszą ofertę edukacyjną do zmieniających się potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy student będzie mógł maksymalnie wykorzystać korzyści płynące z udziału w naszych kursach.


Dowiedz się co nasi studenci sądzą o kursie!

Już teraz kliknij na poniższy link i dołącz do „DRUŻYNY G”!