Drużyna G

Nowy rok szkoleniowy – nowe możliwości

Psy są Twoją pasją! Skąd to wiem? Bo gdyby było inaczej, nie czytałbyś tego tekstu. Specjalnie z myślą o pasjonatach – takich, jak Ty, którzy pragną połączyć swoją miłość do psów z profesjonalną wiedzą i praktycznym doświadczeniem – rozpoczynamy nabór do „DRUŻYNY G”.

Ta drużyna będzie się składać ze studentów kursów zawodowych, którzy rozpoczną naukę do końca listopada tego roku.

Dlaczego warto dołączyć do Drużyny G?

Przede wszystkim – nauka w ramach kursów zawodowych: „Trener”, „Behawiorysta – praktyk. Zoopsycholog” oraz kursu łączonego, doskonale wpisuje się w kalendarz roku akademickiego Zarówno jeśli chodzi o terminy zjazdów praktycznych, jak i opanowanie części teoretycznej wybranego kursu.

Drużyna G pracuje razem. To oznacza, że w momencie dołączenia do niej otrzymujesz zaproszenie do specjalnej, zamknietej grupy, która będzie składać się ze studentów rozpoczynających naukę w podobnym momencie. Dzięki temu możesz na bieżąco konsultować się z koleżankami i kolegami ze swojej grupy, umawiać się na zjazdy, wspierać się oraz dzielić się swoimi sukcesami.

Dodatkowo – specjalnie dla Drużyny G – przewiduję dwumiesięczny cykl spotkań na Zoomie we wtorki o 20.00, na którym będziemy bezpośrednio rozmawiać, a ja będę mógł odpwiedzieć na Wasze pytania i poruszyć interesujące Was tematy. W ten sposób będziesz mieć nie tylko wsparcie swojej grupy studentów, ale też bezpośrednio możliwość konsultowania ze mną swoich pytań i tego, co aktualnie przerabiasz w ramach kursu.

Dlaczego warto dołączyć teraz?

W bieżącym roku zdecydowałem NIE podnosić ceny kursów zawodowych, pomimo rosnących kosztów zakwaterowania i wyżywienia dla studentów uczestniczących w zjazdach praktycznych. W następnym roku cena prawdopodobnie wzrośnie. Dołączając teraz, możesz sporo zaoszczędzić i uzyskać kwalifikacje zawodowe, które umożliwią Ci profesjonalne trenowanie psów, pracę z ich opiekunami i rozwiązywanie problemów z zachowaniem czworonogów.

Płatność w ratach:

Specjalnie teraz dla naszych studentów umożliwiamy rozłożenie płatności za uczestnictwo w kursie zawodowym na dogodne, nieoprocentowane RATY. W przypadku kursów „trener psów” i „behawiorysta” jest to 6, a w przypadku kursu łączonego 12 równych rat. Jeśli interesuje Cię taka opcja – napisz maila na adres biuro@wesolalapka.pl

I jeszcze jedno

Psy towarzyszą ludziom od przynajmniej 14.000 lat. I będzie tak nadal, mimo zmieniających się warunków gospodarczych czy politycznych. Inwestycja w siebie, jako eksperta w dziedzinie szkolenia i wychowania psów, naprawdę wygląda na bardzo perspektywiczną

Już teraz kliknij na poniższy link i dołącz do „DRUŻYNY G”.

Do zobaczenia na kursie!
Jacek Gałuszka