tylko teraz 400 zł taniej!

Zmień życie swojego trudnego psa już dziś

Przedstawiamy Kurs Super Pies: Jedyny kurs, którego potrzebujesz, aby pomóc swojemu psu z problemami behawioralnymi.

Jeśli zmagasz się z trudnym psem, to jest to kurs dla Ciebie. Kurs Super Pies pomoże Ci zrozumieć zachowanie Twojego psa i poznać strategie zmiany negatywnych reakcji.

Kliknij i dowiedz się więcej

Kurs Trenerski

Categories: Kursy Zawodowe
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

DLA KOGO TEN KURS?

Istnieje wiele różnych kursów. Ale czy wszystkie są tak samo wartościowe? Ich ceny wahają się od 49 zł do 16.000 zł. ALE zastanów się, czy chodzi Ci tylko o papierek, czy zależy Ci na gruntownym wykształceniu i PRAKTYCE, która pozwoli Ci odnieść sukces w pracy z psami i ich właścicielami, czyli mieć klientów i zarabiać na życie robiąc to, co kochasz.

W naszych kursach zawodowych kładziemy duży nacisk na rzetelną wiedzę, którą zdobywasz przerabiając materiały kursów video, ucząc się samodzielnie w domu. Równie ważna jest praktyka, ponieważ tylko w ten sposób możesz zdobyć doświadczenie i nauczyć się JAK prowadzić ćwiczenia z psami. Może obawiasz się, że nie dasz rady pracować z trudnymi przypadkami? Doskonale znamy te obawy, dlatego nie zostawiamy Cię bez opieki. Nad Twoją praktyką czuwa Twój osobisty opiekun, który Ci pomaga.

Naukę możesz rozpocząć w każdym momencie logując się do swojego panelu i przerabiając materiał on-line, a następnie zapisać się na zjazdy praktyczne wybierając jeden z dostępnych z wyprzedzeniem terminów.

Nie musisz martwić się o zakwaterowanie i wyżywienie na zjazdach praktycznych, ponieważ jest to wliczone w cenę kursu. 

Ten kurs jest propozycją dla każdego właściciela psa. Jeśli uważasz, że praca z psami to jest właśnie “to”, ten kurs to dobry początek. Dzięki materiałom i zjazdom praktycznym nauczysz się jak pracować z psem, czytać jego mowę ciała, motywować psa, uczyć komend. Również ten kurs pomoże Tobie bardziej zrozumieć psy poprzez pryzmat ich pochodzenia, potrzeb i dobrostanu. Także ten kurs zawiera materiał związany z zachowaniami psów i najczęstszymi problemami z którymi spotyka się trener w swojej pracy.

PRZEBIEG KURSU

Kurs Treser psów (kurs trenerski) składa się z części teoretycznej i praktycznej. Teorię podzieliliśmy na 3 części, do których możesz wykupić dostęp jednocześnie lub po kolei. Jeśli decydujesz się na zakup pojedynczych części, każda z nich jest ważna przez 4 m-ce. Po każdej części kursu możesz zaliczyć test podsumowujący, który pozwoli Tobie ocenić w jakim stopniu wiedza została przez Ciebie opanowana. Ten test cząstkowy nie liczy się do łącznej oceny z egzaminu.

Gdy uznasz, że materiał teoretyczny został przez Ciebie przyswojony – przystąp do testu (na infografice – zielony kolor). Do testu możesz podejść 2 razy. W przypadku niepowodzenia, kolejne próby są płatne. (Uwaga: egzamin online jest testem wielokrotnego wyboru w którym zawsze zaznaczasz minimum jedną poprawną odpowiedź na pytanie.)

Po zaliczeniu testu z wynikiem 75% możesz przystąpić do części praktycznej, w tym do udziału w zjazdach praktycznych.

Na pierwszy zjazd przyjedź z psem z którym chcesz zdawać egzamin praktyczny. Postaraj się przygotować psa. Jeśli nie wszystko jeszcze wychodzi – to dobrze, ponieważ pierwszy zjazd ma na celu:

a) zobaczyć stopień przygotowania psa i przeprowadzić niezbędne ćwiczenia

b) poznać się osobiście

c) omówić tematy związane z egzaminami i testami

Aby przygotować psa skorzystaj z kursu Pies Twój Przyjaciel online. Dostęp do tego materiału znajdziesz w menu użytkownika (widoczne po zalogowaniu i wykupieniu 1. części kursu lub całości materiału). W czasie pierwszego zjazdu odbędzie się również egzamin próbny i jeśli pies nie jest wystarczająco przygotowany – otrzymasz wskazówki co poprawić do egzaminu.

Na drugim zjeździe masz 3 podejścia do egzaminu praktycznego, który jest oceniany w 110 punktowej skali. Do wyniku liczy się średnia ocena ze wszystkich 3 podejść.

Również w ramach 2. zjazdu odbędą się warsztaty i zajęcia, które poprowadzi Marta Lichnerowicz (Silva Lupus).

W przerwie między zjazdami możesz zaliczyć pracę pisemną, 10 godzin pracy w schronisku*.

Po zaliczeniu testu online, egzaminów praktycznych, praktyk w schronisku* oraz pracy pisemnej uzyskasz potwierdzenie kwalifikacji zawodowych tresera psów zaświadczeniu zgodnym z rozporządzeniem MEN oraz dyplom absolwenta kursu trenerskiego.

Na zaliczenie całości kursu masz 12 miesięcy.

* – może to także być prowadzenie domu tymczasowego w ramach fundacji. Wymagane potwierdzenie tego faktu przez władze odpowiedniej fundacji.

 

Cena, kursu zawiera:

 •  dostęp online do materiałów szkoleniowych na okres 12 m-cy (w przypadku zakupu części materiału – dostęp do każdej jest ważny przez 4 m-ce. Każda następna część zawiera materiał z poprzedniej, co w sumie daje dostęp do treści na 12 m-cy)
 •  dostęp do rejestracji na zjazdy praktyczne
 •  dostęp do testów online oraz formularzy przesyłania prac zaliczeniowych

Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie w trakcie zjazdów praktycznych (bez dodatkowych kosztów dla uczestników).

Terminy zjazdów praktycznych są dostępne w Twoim panelu Studenta po kliknięciu opcji zapisania się na zjazd.

Uczestnicy kursu we własnym zakresie zapewniają sobie dojazd na zjazdy praktyczne, wyżywienie własnych psów.

Show More

Course Content

Kurs Trenerski część 1

 • Assignments
 • Akcesoria szkoleniowe – wykład
  26:22
 • Kliker i Markery
  36:07
 • Metody szkoleniowe – wykład
  01:14:28
 • Motywacja. Wykład
  01:14:35
 • Ontogeneza
  42:54
 • Socjalizacja szczeniaków
  01:48:18
 • Teoria dominacji
  47:21
 • Teoria uczenia się. Cz. 1
  15:51
 • Teoria uczenia się. Cz. 2
  19:40
 • Teoria uczenia się. Cz. 3
  22:15
 • Teoria uczenia się – cz. 4
  07:52
 • Udomowienie psa
  45:49
 • Kurs PTP – lekcja 1
  24:28
 • Kurs PTP – lekcja 2
  23:38
 • Kurs PTP – lekcja 3
  24:00
 • Kurs PTP – lekcja 4
  20:53
 • Kurs PTP – lekcja 5
  22:18
 • Kurs PTP – lekcja 6
  27:19
 • Kurs PTP – lekcja 7
  24:43
 • Kurs PTP – lekcja 8
  20:49
 • Kurs PTP – lekcja 9
  18:44
 • Kurs PTP – lekcja 10
  21:06
 • Test próbny do 1 części kursu trenerskiego

Kurs Trenerski część 2

Kurs Trenerski część 3

Podstawy pracy węchowej
Prezentacje Marty Lichnerowicz o pracy węchowej i jej wykorzystaniu w treningu z psem.

Egzamin Końcowy

Spotkania merytoryczne
Zapis spotkań merytorycznych online. Są to spotkania, podczas których pogłębiamy wiedzę zawartą w kursie i możemy zadawać pytania dotyczące zagadnień objętych programem kursu.

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.

Want to receive push notifications for all major on-site activities?