Klub Przyjaciół Psów

Właśnie przenosimy wszystko do nowego Klubu 2.0. Pewnie dostałeś / aś maile w tej sprawie. Jeżeli chcesz kontynuować swoje członkostwo w Klubie to koniecznie sprawdź jak założyć nowe konto w Nowym klubie.

Gerard Jipping: “Best in show” – szkolenie handlingowe

Uncategorized
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Dla początkujących handlerów i właścicieli psów rasowych

Gerard Jipping rozpoczął swoją karierę w latach 70. Od około 1985 roku brał udział w międzynarodowych wystawach i czempionatach, szczególnie w Holandii, Belgii i Niemczech. W 1992 roku rozpoczął swoją drogę sędziego. W 2006 został sędzią grupy 10 FCI, a w 2007 – grupy 5. Obecnie sędziuje w wielu krajach na świecie. Od 1994 roku hoduje charty afgańskie. Od 1991 był przewodniczącym Holenderskiego klubu NVOW. Od 2004 roku jest także przewodniczącym Holenderskiego klubu kynologicznego “Raad van Beheer”. Gerarda Jippinga można także spotkać w Polsce. Niedawno sędziował w 2013 r. na wystawie międzynarodowej w Katowicach.

Proponowane nagranie wideo zostało zarejestrowane w 2011 roku, w Jurajskich Biskupicach, gdzie Gerard wraz z Jackiem Gałuszką prowadzili warsztaty wystawowe. Dzięki temu nagraniu zobaczą Państwo jak wygląda wystawianie psów z perspektywy sędziego o światowej renomie. W części 3 i 4 Jacek Gałuszka pokazuje jak można poprawić zachowanie psów w ringu używając klikera.

Show More

Course Content

Gerard Jipping “Best in Show”

 • Część 1.
  32:34
 • Część 2.
  32:53
 • Część 3.
  34:02
 • Część 4.
  38:01

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet

Want to receive push notifications for all major on-site activities?