SZKOLENIA ZAWODOWE

Istnieje wiele różnych kursów. Ale czy wszystkie są tak samo wartościowe? Ich ceny wahają się od 49 zł do 16.000 zł. ALE zastanów się, czy chodzi Ci tylko o papierek, czy zależy Ci na gruntownym wykształceniu i PRAKTYCE, która pozwoli Ci odnieść sukces w pracy z psami i ich właścicielami, czyli mieć klientów i zarabiać na życie robiąc to, co kochasz.

W naszych kursach zawodowych kładziemy duży nacisk na rzetelną wiedzę, którą zdobywasz przerabiając materiały kursów video, uczac się samodzielnie w domu. Równie ważna jest praktyka, ponieważ tylko w ten sposób możesz zdobyć doświadczenie i nauczyć się JAK prowadzić ćwiczenia z psami. Może obawiasz się, że nie dasz rady pracować z trudnymi przypadkami? Doskonale znamy te obawy, dlatego nie zostawiamy Cię bez opieki. Nad Twoją praktyką czuwa Twój osobisty opiekun, który Ci pomaga.

Naukę możesz rozpocząć w każdym momencie logując się do swojego panelu i przerabiając materiał on-line, a następnie zapisać się na zjazdy praktyczne wybierając jeden z dostępnych z wyprzedzeniem terminów.

Nie musisz martwić się o zakwaterowanie i wyżywienie na zjazdach praktycznych, ponieważ jest to wliczone w cenę kursu. 

Więcej informacji na temat kursu Zawodowy treser psów oraz Behawiorysta-praktyk, zoopsycholog uzyskasz klikając w te linki:

Treser psów

Behawiorysta-praktyk, zoopsycholog

Istnieje możliwość zrobienia dwóch kursów jednocześnie. 

Ze by zostawić komentarz wam należy rejestrować się