DLA PSÓW ORAZ ICH WŁAŚCICIELI

Wesoła Łapka to szkoła przyjaciół psów. Dla nas znaczy to, że cenimy psy jako najbliższych przyjaciół człowieka, ale też uczymy ludzi jak być najlepszym przyjacielem psa. Jesteśmy nie tylko miłośnikami psów, ale także profesjonalistami. W ciągu wielu lat doskonaliliśmy nasze metody szkoleniowe, aby były zarówno miłe dla psa i właściciela, jak i skuteczne. Wybierając naszą szkołę możesz mieć pewność, że zarówno Ty jak i Twój pies jesteście w dobrych rękach. 
Wesołą Łapkę można porównać do szkoły języków obcych, gdzie właścicieli, od podstaw, uczymy psiego dialektu, a psy - umiejętności, których oczekują od nich ich właściciele. Tak powstały kursy:

Przedszkole dla szczeniaków

Dla maluchow w wieku do 4 m-cy. Wbrew obiegowej opinii uważamy, że szczeniaka w tym wieku należy zapoznać ze światem. Pozwala to unikać sytuacji, gdy zamiast niekłopotliwego towarzysza życia mamy do czynienia z psem lękliwym czy agresywnym. Większość lekarzy weterynarii uważa, że w tym wieku, gdy szczeniak przechodzi kwarantannę po szczepieniu, nie należy uczęszczać na szkolenia. To nie prawda, gdyż więcej zarazków jest w lecznicy, bo właśnie tam przychodzą chore psy, niż w psiej szkole. 

W Wesołej Łapce przedszkole jest dostępne w 2 wersjach: 4 i 6 zajęć. Więcej informacji o kursie znajdziesz tu: Przedszkole dla szczeniaków

Pies Twój Przyjaciel

Dla psów od 4 m-ca i starszych, rasowych i nierasowych. Tu właścicieli uczą się jak porozumieć się z psem i jak przekazać psu wiedzę, że "siad" to właśnie jest wtedy, gdy pies siedzi. Uczymy wielu komend: siadanie, warowanie, chodzenie na luźnej smyczy, przywołanie. Szczegóły o kursie znajdują się tu: Pies Twój Przyjaciel - o kursie

Super-Pies!

To specjalna propozycja dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w szkoleniu Pies Twój Przyjaciel lub sprawy z psem są tak skomplikowane, że już nie bardzo wiadomo, co robić. W odróżnieniu od wielu innych szkół, które prowadzą kursy w formie wyjazdowej, na ten kurs zapraszamy psy takimi, jakimi są: agresywne, lękliwe itp. Wesoła Łapka od lat sepcjalizuje się w pomocy wlaścicielom psów z problemami. Super-Pies! to 6 wspaniałych dni, zdala od cywiliacji, w ciągu których nauczysz się bardzo dużo: codzienne wykłady, ćwiczenia na placu, indywidualne ćwiczenia z trenerami, mogą pomóc w rozwiązaniu waszych problemów. Więcej informacji na temat kursu znajdziesz tu: O kursie Super-Pies.

Jeśli nie możesz wybrać się ze swoim pupilem na ten kurs i potrzebujesz pomocy na miejscu - skontaktuj się z naszymi trenerami.

Ze by zostawić komentarz wam należy rejestrować się