Świętuj z Wesołą Łapką! Impreza na 10-lecie dla czworonogów i właścicieli

Od 02.06.2017 16:00 do 04.06.2017 16:00
Kategorie: super-pies
Tagi: super-pies
Odsłony: 4156

Od dziesięciu lat Wesoła Łapka jest szkołą, która kształci psy i ludzi. Wielu trenerów tutaj właśnie stawiało swoje pierwsze kroki w karierze.  Niektórzy z nich rozwijają nadal swoje talenty, prowadząc nie tylko podstawowe kursy posłuszeństwa czy przedszkole dla szczeniąt, ale także wiele innych zajęć, które dają mnóstwo frajdy i psom i ich opiekunom. Zazwyczaj nie mamy możliwości, aby w jednym miejscu i czasie zaprezentować tak wiele z nich. Jednakże tym razem będzie inaczej. Każdy właściciel psa, który chce dowiedzieć się więcej o tym, co można robić z psem i spróbować rozmaitych aktywności - będzie miał taką okazję.   

Zapraszamy na letni festiwal Wesołej Łapki z okazji 10-lecia naszej Szkoły Przyjaciół Psów

W przyjaznym psom ośrodku Van-Tur w Księżych Młynach, przez pięć dni, topowi trenerzy poprowadzą zajęcia dla psów i ich opiekunów.

 

W programie m.in.

 

Rally-Obedience, TOP SPEED DOG, posłuszeństwo sportowe / agility, 

Zajęcia brainworkowe, warsztaty luźnej smyczy, clicker games, trening przywołania i motywacji psa, tropienie, praca na ludzkim śladzie, pierwsza pomoc dla psów, Treibball, czyli pasienie piłek, Nosework- detekcja zapachów, Fitness Dog / FitPaws - zajęcia sprawnościowe poprawiające koncentrację i równowagę, Dieta naturalna BARF - wykład i prezentacja.

 

Zajęcia poprowadzą:

Jacek Gałuszka

Tomasz Kuśmierek

Marta Leśkiewicz

Barbara Klasik-Przychodzeń 

Krzysztof Miszkiel

Agata Halczok

Sławomir Pięta

Paulina Korpal

Błażej Dymaczewski

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA!


Początek strony