Kontakt | biuro: 793585553

Psie przedszkole jest wprowadzeniem psiaka w Twój świat, w którym będzie żył z Tobą przez wiele lat. Od tego szczenięcego etapu życia psa zależy bardzo wiele: jak pies będzie odnosił się do członków rodziny, do innych ludzi, do Twoich gości. Czy będzie umiał zachować się na spacerze? Jak zareaguje na obce psy, koty i dziwne, nowe sytuacje. Czy będziesz mógł go zabrać ze sobą na urlop, na wakacje, do znajomych?

Przedszkole dla szczeniaków przeznaczone jest dla psów i dla ludzi - ich właścicieli i przewodników. Jako przewodnik psa nauczysz się rozumieć to, co on Ci przekazuje, a pies nauczy się rozumieć to, czego od niego oczekujesz. Ten etap tworzy fundament właściwego WYCHOWANIA psa, na którym opiera się całe dalsze szkolenie i po prostu życie z Twoim pupilem.

W kursie mogą uczestniczyć szczenięta wszystkich ras, również nierasowe, które ukończyły 8 tydzień życia i są zdrowe. Zajęcia odbywają się w zamkniętym pomieszczeniu, gdzie nie mają wstępu obce psy. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo szczeniaczków prosimy o zaświadczenie od lekarza weterynarii, który stwierdza, że szczeniak jest zdrowy, odrobaczony, wolny od pasożytów zewnętrznych i nie ma przeciwwskazań do rozpoczęcia zajęć w psim przedszkolu.
Kurs „Psie Przedszkole” obejmuje cztery cotygodniowe spotkania, w tym pierwsze bez psów, na którym właściciele uzyskują wiele cennych informacji o wychowaniu psa, nauce czystości, zasadach domowych, bezpiecznych zabawkach i zabawach, odpowiednim żywieniu psiaka, właściwym używaniu sprzętów szkoleniowych, obroży, smyczy itp.

Każde kolejne spotkanie odbywa się z psami i trwa ok. 1,5 godziny (oczywiście z przerwami). W czasie spotkań szczeniaczki mają możliwość zapoznawania się z nowym miejscem, ludźmi, innymi psami. Właściciele zaś uczą się jak kontrolować zabawy psów, co zrobić gdy szczeniak gryzie po rękach i skacze na ludzi, jak uczyć psa odpoczynku, załatwiania się w określonym miejscu, przychodzenia do przewodnika na każde wezwanie, chodzenia na luźnej smyczy,  jak pozytywnie i bez przemocy nauczyć psa respektowania granic, ograniczeń i zasad jakie obowiązują w domu. 

Przedszkole dla szczeniaków jest doskonałym fundamentem dla dalszej nauki.
Grupy Psiego Przedszkola liczą ok. 8 psów i są prowadzone przez doświadczonych trenerów Wesołej Łapki, którzy każdego psa i jego przewodnika traktują z należytą uwagą i troską.  Cykl zajęć został przewidziany tak, aby każdy właściciel małego pieska nauczył się radzić sobie z najczęstszymi problemami jakie sprawiają szczeniaki oraz poznał i przećwiczył najważniejsze umiejętności związane z wychowaniem wzorowego psa.
Koszt uczestnictwa w szkoleniu różni się w poszczególnych miejscowościach i wynosi około 380 zł. Dokładną cenę prosimy sprawdzić na stronie swojej miejscowości klikając odpowiedni kurs. Aby zarezerwować miejsce na kursie „Psie przedszkole” należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, oraz po uzyskaniu potwierdzenia uiścić opłatę na wskazane konto.

Początek strony