Kontakt | biuro: 793585553

W jakim wieku można zapisać psa do psiego przedszkola? 

Przyjmujemy szczenięta od 8-go tygodnia do ukończenia 4-go miesiąca życia

Mój piesek nie zakończył jeszcze kwarantanny po szczepieniu. Czy udział w zajęciach jest dla niego bezpieczny? 

Zajęcia odbywają się w zamkniętym pomieszczeniu, gdzie nie mają wstępu obce psy. Dodatkowo każdy uczestniczący w kursie szczeniak ma zaświadczenie od lekarza weterynarii, które stwierdza, że pies jest zdrowy, odrobaczony, wolny od pasożytów zewnętrznych i nie ma przeciwwskazań medycznych do udziału w zajęciach psiego przedszkola.

Jak długo trwa kurs?

kurs obejmuje cztery spotkania 1 x w tygodniu, a więc trwa miesiąc

Ile czasu trwają poszczególne zajęcia. Czy nie będą one zbyt męczące dla szczeniaka?

spotkanie trwa przez 1,5 godziny. W tym czasie szczeniaki nie tylko się uczą, ale też bawią i odpoczywają.

Mam psa po raz pierwszy. Czy będę mógł dowiedzieć się więcej o wychowaniu psa w czasie kursu?

Oczywiście. Pierwsze spotkanie odbywa się bez psów. Wtedy też uczestnicy otrzymują wiele cennych informacji dotyczących najważniejszych spraw związanych z wychowaniem psa. Ponadto w czasie zajęć z psami będzie wiele okazji do tego by wyjaśnić wszelkie kwestie i odpowiedzieć na pytania uczestników.

Jakimi metodami będziemy pracować ze szczeniakami?

Pracujemy wyłącznie metodami, które są miłe i przyjazne dla psów i właścicieli. Naszym celem jest zbudowanie zaufania psa do przewodnika i umocnienie więzi.

Kto prowadzi kursy „Psie Przedszkole”

kursy są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów. Niektórzy z nich są również specjalistami w zakresie rozwiązywania problemów z zachowaniem psów (behawiorystami).

Czy na zajęcia może przychodzić więcej niż jedna osoba z psem?

Wszyscy domownicy są mile widziani na kursie. Zapraszamy!

Czy mogę dalej kontynuować naukę po zakończeniu psiego przedszkola?

Jak najbardziej. Po zakończeniu kursu „Psie Przedszkole” zapraszamy na kurs Podstawowego Posłuszeństwa „Pies, Twój Przyjaciel”. Absolwenci psiego przedszkola otrzymują 15% zniżki na ten kurs.

Jeśli z powodów losowych nie będę mógł dokończyć kursu „Psie przedszkole”, czy mogę dołączyć później do innej grupy?

Wiek szczeniąt biorących udział w kursie „Psie Przedszkole” jest ograniczony. Dlatego, jeśli nie uda się dokończyć kursu zanim pies osiągnie wiek 4 miesięcy, proponujemy zapisanie go na kurs „Pies, Twój Przyjaciel” z zachowaniem rabatu. Gdyby było to niemożliwe - należność za niewykorzystane lekcje zostanie potraktowana jak częściowa zapłata za udział w kursie "Pies Twój Przyjaciel".

Czy mogę od razu zapisać psa na kurs „Pies Twój Przyjaciel” (PTP) z pominięciem kursu „Przedszkole dla szczeniaków”?

Edukacja psa składa się z trzech elementów: wychowania, nauki poleceń i budowania więzi z przewodnikiem. O ile kurs PTP koncentruje się raczej na nauce komend takich jak siadanie, warowanie, dostawianie do nogi, aportowanie itp. O tyle psie przedszkole akcentuje przede wszystkim wychowanie, socjalizację, budowanie zaufania i relacji z przewodnikiem. Dlatego jeśli jesteś właścicielem, mającym doświadczenie w wychowaniu psów - możesz od razu zapisać swojego czworonoga na kurs PTP na normalnych zasadach.

W razie innych pytań - zawsze możesz uzyskać informację kontaktując się z naszym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Początek strony