Kontakt | biuro: 793585553

Mamy wiele lat doświadczenia w pozytywnym szkoleniu psów. Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie i zapewniamy indywidualne podejście do każdego czworonoga. Wesoła Łapka jako jedyna szkoła w Polsce udziela DOŻYWOTNIEJ ograniczonej gwarancji. Gwarancja polega na tym, że jeśli pies odbył szkolenia w naszej szkole i po nich wystąpiły jakieś problemy z jego zachowaniem w zakresie materiału, który został opanowany na kursie - pomoc trenerów jest bezpłatna. W przypadku innych niepożądanych zachowań - na konsultację u behawiorysty udzielamy 50% rabatu.

Zapisując się na kurs "Pies Twój Przyjaciel" i wybierając opłatę przelewem masz także 2 tygodnie aby poznać nas, metody naszej pracy i podjąć decyzję o udziale swoim i pupila w zajęciach.

W tym czasie możesz odwiedzić 1 lekcję - teoretyczny wykład o metodach naszej pracy oraz 2. lekcję na której pracujemy już z psami. W Wesołej Łapce uważamy, że "godzien jest trener swojej zapłaty" - stąd masz 2 tygodnie aby nas sprawdzić. Opłat prosimy dokonywać w przypadku przelewów przed rozpoczęciem zajęć, a na spotkanie organizacyjne prosimy dostarczyć dowody wpłaty.

Jeśli uznasz, że nie odpowiadają Tobie zajęcia w Wesołej Łapce - niczego nie tracisz! Zgłoś trenerowi, że zamierzasz zrezygnować ze szkolenia nie póniej niż na 2. zajęciach. Niezależnie od tego, czy dokonałeś (aś) przelewu czy kurs został opłacony kartą - pieniądze zostaną w całości zwrócone odpowiednio przelewem na konto lub na kartę .

Zwrot przelewem odbywa się w ciągu 3 dni roboczych. Zwrot na kartę - w ciągu 3 dni roboczych (saldo na karcie może zmienić się w dłuższym terminie w zależności od reguł stosowanych przez bank-wystawcę karty).

Numery kont są dostępne w wiadomościach email wysyłanych przez system automatycznie w czasie rejestracji na kurs.

Początek strony