Menu

Poznań | Magdalena Waligóra | +48 608-313-872

Jak zapisać się na szkolenie?

1. Kliknij tytuł wybranego szkolenia; 2. Zapoznaj się z opisem i kliknij Zapisz się. 3. Wypełnij formularz i wyślij.

Ceny za szkolenia są podane na dole formularza.

W Poznaniu szkolenie psów i szczeniaków prowadzi Magdalena Waligóra - osba pełna pasji i miłości do psów oraz doświadczony trener. Każdy właściciel psa może wybrać zajęcia odpowiednie dla siebie i swojego zwierzaka: przedszkole dla szczeniaków, kurs Pies Twój Przyjaciel lub, w razie potrzeby, konsultacje zachowań psów. Na szkolenia psów możesz zapisać się używając naszej strony. Umówić się na konsultację możesz telefonicznie lub korzystając z linka "Potrzebuję szkolenia indywidualnego". Zapraszamy Ciebie i Twojego czworonoga.

Magdalena Waligóra

Pasja i miłość do psów towarzyszą mi odkąd pamiętam. Psy w moim życiu zajmują szczególne miejsce a spędzany z nimi czas i praca dają mi wielką satysfakcję.

Chcąc wiedzieć jeszcze więcej trafiłam na kurs trenerski u Jacka Gałuszki, wtedy jeszcze nie podejrzewając, że przewróci to moje życie do góry nogami.

Tutaj dowiedziałam się jak ważna jest odpowiednia motywacja w pracy z psem i jak w praktyce wygląda budowanie prawdziwej więzi w relacji człowiek-pies. Otrzymałam tu nie tylko potężny zastrzyk wiedzy; poznałam ludzi, których łączy wspólna pasja, którzy na co dzień robią to, co kochają. To miejsce stało się inspiracją do przekucia pasji w sposób na życie i zawodowej pracy z psami.

 

Jeśli chcesz poznać swojego psa, dowiedzieć jak z nim pracować, aby nauka była przyjemnością dla Was obojga, zapraszam na szkolenia w Poznaniu!

 

Początek strony