Zapraszamy na:

Webinar "Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

10 Października 2018 20:00

Kontakt | biuro: 793585553

Ratunku! Mój pies sika na stole.

Ratunku! Mój pies sika na stole.

Witam serdecznie! Mam naprawdę problem i nie umiem sobie z nim poradzić. Miałam suczkę 5-letnią ale odeszła, miała raka płuc. Wzięliśmy ze schroniska 3-miesięczną małą sunię, była w schronisku tydzień. Została znaleziona prawdopodobnie w lesie. Suni daliśmy na imię Roxi. Jest u nas od 27 kwietnia. W domu mam jeszcze 3-letnią kotkę. Kotka była wychowana przy pierwszej mojej suczce więc do psów jest przyzwyczajona i nie ma problemu.

Oznaczone w:
Czytaj dalej

Mój pies załatwia się tylko w domu

pies-na-kanapie

Dzien dobry! mam problem z 4-miesiecznym ratlerkiem. nie zalatwia sie na spacerach. trzesie sie. od razu chce na rece. natomiast bardzo czesto zalatwia sie na kanapie. zadne srodki nie pomagaja. jak sobie z tym poradzić?

Oznaczone w:
Czytaj dalej

Jak nauczyć Yorka czystości?

Yorkshire_TerrierMam mam yorka, ktory ma piec miesiecy. Moj problem jest taki gdyz moj pupil zalatwia swoje potrzeby fizjologiczne w domu. Jest z nim tak iz zalatwia sie juz za kazdym razem gdy jest na dwozu ale i tak w domu znajduje kaluze. Bardzo prosze o kilka porad jak nauczyc go zeby nie zalatwial sie w domu.

Oznaczone w:
Czytaj dalej

Nowofundladka znaczy teren? Dominacja? Rezygnacja? Co to?

nowofundland-miniMam 2-letnią suczkę nowofundlanda. Po swojej drugiej cieczce zaczęła wykazywać chęć dominacji. Warczała, nie chciała wykonywać polecenia leżeć, siad wykonuje bez problemu. Od jakiegoś czasu zaczęła znaczyć teren również w mieszkaniu. Szczególnie na widok męża, jak tylko go widzi po parogodzinnej przerwie to znaczy teren. Mąż jest osobą która najwięcej się z nią bawi i mają najlepszy kontakt. Nie wiemy o co chodzi - dlaczego suczka na widok męża znaczy teren?

Oznaczone w:
Czytaj dalej

Jak oduczyć szczeniaki sikania w domu?

dwa szczeniakiPółtora roku temu wzięliśmy dwa szczeniaki ze schroniska. Do dnia dzisiejszego siusiają na wszystko w domu meble, drzwi, ściany wychodzą na spacer co cztery godziny. Już nie wiem co robić! Proszę o radę tak jak kocham zwierzęta to już mam ich dosyć. To nie są moje pierwsze psy, całe życie miałam psy. Zrozpaczona:( Janka.

Oznaczone w:
Czytaj dalej

Znaczenie terenu w obcym domu

Cavalier_King_Charles_SpanielZnaczenie terenu w obcym domu. Mój pies Bajtel - Cavalierek ma 7 miesięcy od dwóch miesięcy podnosi nogę przy sikaniu na dworze. W naszym domu zachowuje się poprawnie natomiast gdy idziemy w nieznane miejsce znaczy ściany wewnątrz domu. Jest to dla mnie problem, bo Bajtel jest psem przygotowywanym do pracy z osobami z Kynofobią i często będziemy wchodzić do różnych ośrodków. Kastrować też bym go nie chciała bo jest ślicznym psiakiem i ma super charakter więc fajnie byłoby przekazać takie geny dalej. Oczywiście jako pies terapeutyczny jest regularnie tresowany i umie już sporo komend. W domu razem z nami mieszkają pies kundelek - 11 lat, choć bardzo dziarsko terenu w domu nie znaczy i kotka, która załatwia się tylko na dworze. Magda

Oznaczone w:
Czytaj dalej
Początek strony