Zapraszamy na:

Webinar "Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

10 Października 2018 20:00

Kontakt | biuro: 793585553

Pies skacze na ludzi. Rodzice chcą go oddać

pies-skacze-czlowiek

Cztery dni temu zaadoptowaliśmy psa ze schroniska. Zbudowaliśmy dla niego nawet obszerny kojec. Za każdym razem kiedy ma wyjść bardzo się cieszy i skacze (ostatnio po takim "wyjściu" cała kurtka mojego taty poszła do prania). Pies jest trochę nadpobudliwy lubi się bawić, skakać i gryźć po nogawkach. Na spacerach jest bardzo silny. Nasz pies to odmiana golden retrieviera (czarny). Moi rodzice chcą go oddać, ponieważ uważa, że kiedy wyjedzie w trasę na trzy dni to nie damy sobie rady z nim. Proszę o pomoc. Pomimo, że znam go dopiero od tygodnia to bardzo się do niego przyzwyczaiłam i nie chcę go stracić. Co mam robić, aby był bardziej łagodny?

Oznaczone w:
Czytaj dalej

Pies skacze na ludzi - sprawdzone sposoby

hovawartJestem szczęśliwą (po za kilkoma momentami) posiadaczką psa rasy Hovawart. Ma w tej chwili 6 miesięcy. Uczęszczamy do psiego przedszkola, gdzie pies świetnie pracuje (wykonuje komendy). Jest bardzo ze mną związany, bo to ja właśnie poświęcam mu najwięcej swojego czasu. Problemem jaki chciałabym przedstawić jest uporczywe skakanie na członków naszej rodziny, a mam dwoje dzieci w wieku 12 i 3 lata.

Oznaczone w:
Czytaj dalej

Owczarek skacze na właściciela

ON11-sto miesięczna Frida (owczarek niemiecki) nie może się opanować po wyjściu z kojca (jest w nim zamknięta ok 8 h w ciągu dnia), skacze po mnie przez kilka minut, podgryzuje przedramienia. Wiem, że to z radości, ale niestety zaczynam u niej zauważać to zjawisko coraz częściej, nawet po kilkugodzinnym przebywaniu na „wolności".

Oznaczone w:
Czytaj dalej

Jak oduczyć psa skakania i zjadania piłek

appenzellerMoja 8-miesięczna suczka appenzellerka zjada wszystko co tylko możliwe!!! nie martwia mnie tak bardzo patyki ale gumowe piłeczki i chusteczki chigieniczne! najgorsze jest to że co jakis czas przez te piłeczki które często zabiera od swoich kolego i koleżanek na spacerach i rozrywa je, ma problemy żoładkowe, rozwolnienia wymioty i ogólnie kiepsko sie czuje przez niestrawioną gumę!!! probowałam ją przekupić smakołykami, odebrać piłeczkę (ale ucieka oczywiście) komenda zostaw w ogóle nie robi na niej wrażenia, czasem probuję ją zabawić uciekać żeby mnie goniła lub chować sie ale mimo tego że owszem pobiega za mną to piłeczki nie odda i nie podejdzie na tyle blisko zeby ja zabrac... i znowu od dwoch dni mam nieprzespane noce bo ma rozwolnienie!!!

Oznaczone w:
Czytaj dalej

Co zrobić gdy pies skacze na właściciela?

golden_jumpPotrzebuje pomocy poniewaz wychodzenie z psem na spacer zamienia sie w piekło. Mam rocznego goldena jest pięknym psem w domu do rany przyłóż, dużo się nauczył: siad, zostań, waruj, daj, przynieś - lecz jak ide z nim na spacer i widzi psa, ludzi nawet jak nikogo niema skacze na mnie co niejest miłe nic w tym amoku do niego nie dociera w jego oczach widze dzikość. Po takim incydencie wracam do domu z trudem go trzymajac za smycz chwyta wtedy moją reke oczywiście robiąc dziury w mojich rekawiczkach. Miesiąc temu został poddany kastracji jak na razie żadnej poprawy CO ROBIĆ?

Oznaczone w:
Czytaj dalej

Pies skacze po ludziach

jack_russell_terrierWitam. Mamy roczna już teraz suczkę jack russell, jest pocieszna, bardzo zabawna, pełna energii, uwielbia ludzi, niestety aż za bardzo. Phoebe reaguje niezmiernie ufnie w stosunku do wszystkich napotkanych ludzi na spacerze. Zwykle jest posłuszna, niemniej jednak, gdy tylko zobaczy człowieka, podbiega do niego merdając ogonem i skacze, liże okazując swoja radość i zaufanie. Zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszyscy sobie tego życzą, nie każdy tez wie czy nadbiegający pies ma przyjazne zamiary.

Oznaczone w:
Czytaj dalej
Początek strony