Zapraszamy na:

Webinar "Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

10 Października 2018 20:00

Kontakt | biuro: 793585553

Porady i wychowanie psów

Leszno - tanie miasto

Leszno - tanie miasto
Wraz z portalem Tanie Miasto (taniemiasto.com.pl) wprowadzamy wakacyjną promocje na szkolenia psów w Lesznie. Wystarczy skorzystać z promocyjnego kodu WAKACJE50 w czasie rejestracji na kurs aby uzyskać 50 zł rabatu. Serdecznie zapraszamy.

Leszno: Szkolenie psów rodzinnych Pies Twój Przyjaciel w 3 wersjach już dostępne

Leszno: Szkolenie psów rodzinnych Pies Twój Przyjaciel w 3 wersjach już dostępne
Już jakiś czas temu w Wesołej Łapce zaczęliśmy zmieniać podejście do szkolenia psów dorosłych. Wiemy, że każdy właściciel psa ma inne potrzeby i oczekiwania względem swojego pupila. Dlatego wprowadziliśmy zmiany w naszym kursie Pies Twój Przyjaciel umożliwiając lepsze dostosowanie jego programu do potrzeb właścicieli.  Szkolenie psa to proces, które ma swoje poszczególne etapy. Najpierw musimy uzyskać zachowanie, czyli "przetłumaczyć' z ludzkiego na psi, że "siad" to właśnie siad. Oczywiście, to dotyczy również innych komend. Temu właśnie służy wersja M kursu,...
Oznaczone w:
Czytaj dalej

Leszno: 9 marca - spacer z psami

spacer-z-psami-jesien-wiosna
Zapraszamy wszystkich wraz ze swoimi pupilami na kolejny spacer integracyjny w Lesznie. Spotykamy się jak zawsze na płycie lotniska przy ul.Kosmonautów już 9 marca o godz: 15:00. Będzie to kolejna okazja by miło i aktywnie spędzić czas ze swoim psem. Więcej informacji na www.facebook.com/wesola.lapka lub telefonicznie Natalia 608 574 978,  Monika 500 147 677 Zapraszamy!!!  
Początek strony