Kontakt | biuro: 793585553

Porady i wychowanie psów

Aktualności i wydarzenia związane ze szkoleniem psów w Katowicach

Katowice: Dziecko i pies - spotkanie dla rodziców 18 października o 11.00

Katowice: Dziecko i pies - spotkanie dla rodziców 18 października o 11.00
W sobotę, 11:00, zapraszam na rozmowę o psach pt. "Dziecko i pies", czyli jak przygotować psa na pojawienie się malucha. Chcę podzielić się z przyszłymi rodzicami kilkoma "patentami" jak ułatwić sobie życie z psem gdy dziecko pojawi się w domu, jak wprowadzić dziecko do domu, w którym jest pies itp. Spotykamy się o 11.00 na Św. Pawła 11 w Katowicach (bez psów). Udział - bezpłatny. Zapraszam. 

Katowice: nowe terminy zajęć

Katowice: nowe terminy zajęć
Dawno już nie pisałem na naszej stronie, a w tym czasie działo się wiele. W temacie psów: nagrałem ciekawą rozmowę z Dorotą Rodziewicz na temat "Dziecko i pies". Wszystkich rodziców, w tym zwłaszcza przyszlych rodziców, zapraszam do obejrzenia. Całość naszej rozmowy jest dostępna tu: http://www.filmy.wesolalapka.pl/platne-filmy/dziecko-i-pies-dorota-rodziewicz Dorota (behawiorystka), podpowiada sporo ciekawych rozwiązań związanych z pogodzeniem posiadania psa oraz przyścia na świat dziecka. Kto uważnie obejrzy to nagranie, wyciągnie z niego wiele "patentów". Samą rozmowę porównałbym trochę do "Innego punktu widzenia" Grzegorza...
Czytaj dalej

Katowice: Przedszkole dla szczeniąt 25 sierpnia

Katowice: Przedszkole dla szczeniąt 25 sierpnia
Witajcie. Po ponad 9 m-cach różnych eksperymentów z przedszkolem dla szczeniąt doszedłem do wniosku, że czas przetestować ostateczną formułę tych zajęć. Najbliższe przedszkole będzie składać się z 6 zajęć (1 teoretyczne, na które można przyjść już ze szczeniakiem). Ostatnie 1-2 zajęcia (w zależności od postępu maluchów) będą poświęcone wyłącznie wyjściu na miasto. Tradycyjnym testem będzie wycieczka na dworzec PKP, gdzie maluchy poznają ruchome schody, duże skupiska ludzi itp. Na końcu zawsze praktykowałem z kursantami zakład o kawę w StarBucks. Jeśli...
Czytaj dalej

Katowice: przedszkole dla szczeniaków już w czwartek

Katowice: przedszkole dla szczeniaków już w czwartek
Myślałem, że szczeniaki wyjechały na wakcje... a tu nic! Złosiły sie do mnie 3 osoby i dla nich zamierzam otworzyć grupę. Jeśli macie szczeniaka i chcecie do nas dołączyć, to najbliższe zajęcia o 16:00 26 czerwca. Zapraszam ze swoimi maluchami (od 8 tygodnia). Pytania - proszę dzwonić lub pisać. Wszystkie namiary są na stronei wesolalapka.pl/katowice
Oznaczone w:

Katowice: szkolenia w dniach 2-5 czerwca 2014

Katowice: szkolenia w dniach 2-5 czerwca 2014
Moi drodzy kursanci! Życie płata figle każdemu z nas. Zadzwoniła dziś Aga od DaVinci i poprosiła mnie o zmianę terminu szkoleń (Aga ma egzamin). Wobec tego cały mój grafik musi dostosować się na nowo. Jutro (wtorek) 19:30 Przedszkole dla szczeniaków, które robimy na 3 Stawach. Proszę zabrać ze sobą aparaty foto i komórki :) Środa 17:30 - Doris i Diego: uczymy się cd. Na miejsce, chodzenia na smyczy itp. Widzimy się tradycyjnie. Jeśli pogoda dopisze - pójdziemy w plener. Proszę...
Oznaczone w:
Czytaj dalej

Katowice: Szkolenia psów po majówce

Katowice: Szkolenia psów po majówce

Dziś wznawiam zajęcia! Z grupą starszaków-przedszkolaków widzimy się o godz. 17.00 w lecznicy doktora Skolika przy ul. Zygmunta Krasińskiego 29 (patrz mapką pod postem). 

Czeka nas fascynująca zabawa związana z oczekiwaniem na wizytę w poczekalni, ważeniem psów i badaniem. Jeśli ktoś jeszcze nie wie, w ramach zajęć naszego przedszkola szczeniaki są badane bezpłatnie.

Przy okazji odwrażliwimy maluchy na różne rzeczy związane z wizytą u weterynarza, aby w przyszłości wizyty w klinice nie były straszne. 

Maluchy, którzy rozpoczęli swoją przygodę z przedszkolem (2. grupa) - spotykamy się o 18.30. Dziś, oprócz tradycyjnych zabaw, odwrażliwiamy dźwięki i huki. Mam nadzieję, że po dzisiejszych zajęciach żaden szczeniak nie będzie się bał odkurzacza, petard czy przelatujących samolotów.

Czy jest możliwość dołączenia do zajęć? - Oczywiście! Jeśli wasz szczeniak jest min. po 2. szczepieniu - przyjdźcie na zajęcia.

Co do starszaków - poniżej kilka zdjęć z naszej wizyty na dworcu PKP w Katowicach. Tradycyjnie założyliśmy się o kawę w Star Bucks czyj pies wytrzyma w pozycji siad gdy właściciel zamawia kawę. Na szczęście ja przegrałem i stawiałem kawę, gdyż maluchy bez problemu wytrwały w oczekiwaniu :)

 

Oznaczone w:
Czytaj dalej
Początek strony Uruchomiono zadanie harmonogramu