Zapraszamy na:

Webinar "Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

10 Października 2018 20:00

Kontakt | biuro: 793585553

Porady i wychowanie psów

Leszno: Szkolenie psów rodzinnych Pies Twój Przyjaciel w 3 wersjach już dostępne

Leszno: Szkolenie psów rodzinnych Pies Twój Przyjaciel w 3 wersjach już dostępne

Już jakiś czas temu w Wesołej Łapce zaczęliśmy zmieniać podejście do szkolenia psów dorosłych. Wiemy, że każdy właściciel psa ma inne potrzeby i oczekiwania względem swojego pupila. Dlatego wprowadziliśmy zmiany w naszym kursie Pies Twój Przyjaciel umożliwiając lepsze dostosowanie jego programu do potrzeb właścicieli. 

Szkolenie psa to proces, które ma swoje poszczególne etapy. Najpierw musimy uzyskać zachowanie, czyli "przetłumaczyć' z ludzkiego na psi, że "siad" to właśnie siad. Oczywiście, to dotyczy również innych komend. Temu właśnie służy wersja M kursu, na którą składa się 5 spotkań. 

Wersja M, to kolejne 5 spotkań i szerszy zakres komend. Szczególną wartością są ćwiczenia skierowane na opanowanie emocji przez psa. Oprócz tego, dodatkowe 5 zajęć pozwalają utrwalić uzyskane zachowania. 

Wersja L jest kierowana do właścicieli psów, którze wymagją więcej czasu, pracy i uwagi trenera. Zawiera wszystko to, co jest w wersji M i oprócz tego 3 dodatkowe spotkania w trypie 1:1 (czyli spotkania idywidualne) na życzenie. W praktyce działa to tak, że jeśli właściciel psa uważa, że potrzebuje dodatkowych 3 godzin zajęć z trenerem, trener jest do jego dyspozycji. Co do terminów takich spotkań - są ustalane indywidualnie przez trenera i właściciela psa. Dodatkową zaletą jest także to, że te 3 spotkania można wymienić na 1 spotkanie w domu, gdzie mieszka pies. Jest to szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy pies wykazuje problemy z zachowaniem właśnie tylko w domu.

Takie podejście do szkoleń wypraktykowaliśmy w wielu miejscowościach: najpierw na Śląsku, potem w Warszawie, Rzeszowie i Białymstoku. Od dziś ten rozszerzony i wzbogacony program jest dostępny również w Lesznie, gdzie psy szkoli Monika Sztukowska - wspaniały trener z wieloletnim doświadczeniem i ogromnym sercem dla psów oraz ich właścicieli. 

Serdecznie zapraszamy!

Lokalizacja (Mapa)

Leszno, Polska
Leszno - tanie miasto
Leszno: 9 marca - spacer z psami

Podobne wpisy

 
Początek strony