Zobacz WEBINAR:

"Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

Nagranie z dnia 10 Października 2018

Kontakt | biuro: 793585553

Porady i wychowanie psów

Bryś na Warsztatach Naprawczych

Bry_20170811-175935_1

 Dzisiaj kończą się ulubione zajęcia – „Warsztaty naprawcze" . Były to wspaniałe lekcje, na których nasz pies - Bryś stopniowo zmieniał się,stawał się spokojniejszy, łagodniejszy i grzeczniejszy.My również dużo nauczyliśmy się, a nasza więź z psem znacznie się poprawiła. Na pierwszej lekcji psy były agresywne wobec siebie, stopniowo stawały się coraz grzeczniejsze, by wreszcie siedzieć, czy chodzić obok siebie na spacerze. Nie uwierzyłabym, że jest to możliwe, gdybym sama tego nie widziała i nie doświadczyła ze swoim psem.

Pan Jacek Gałuszka świetnie profesjonalnie i jednocześnie z poczuciem humoru prowadził zajęcia. Nie mogliśmy się zarówno my, jak i nasz pies doczekać kolejnych lekcji.

O naszym ogromnym zadowoleniu świadczy fakt, że postanowiliśmy zapisać się na kolejną edycję „Warsztatów naprawczych" tak żeby Bryś utrwalił sobie opanowane zasady, a my opiekunowie jeszcze lepiej go rozumieli.

Gorąco polecamy wszystkie szkolenia, które prowadzi pan Jacek Gałuszka. Szkolenie Pies Twój Przyjaciel, na którym nasz Bryś nauczył się podstawowego posłuszeństwa było równieżwspaniale prowadzone, a materiały szkoleniowe, które otrzymaliśmy wykorzystujemy nadalprzy ćwiczeniach/zabawach z psem.

Bardzo dziękujemy za wszystko czego nasz Bryś i my nauczyliśmy się na szkoleniach.

Gliwice, 11.08.2017r

Teresa i Andrzej Szymborscy + Bryś

Kubuś strasznie dużo się nauczył i mogę wszystkim ...
Chart Gayeri na warsztatach naprawczych.

Podobne wpisy

 
Początek strony