Zapraszamy na:

Webinar "Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

10 Października 2018 20:00

Kontakt | biuro: 793585553

Rufi - owczarek, na którego inni wydali wyrok

Rufi - owczarek, na którego inni wydali wyrok
Witam serdecznie, Pracując z Rufim zgodnie z Pana zaleceniami odnosimy kolejne sukcesy. Dzięki Panu udało się nam bardzo dużo osiągnąć. Jednak wcześniej zanim trafiliśmy do Pana mieliśmy z Rufim bardzo duży problem, ponieważ warczał na nas. Nie mogliśmy spokojnie poruszać się po domu, trzeba było uważać gdzie RUFI leży i kombinować jakby tu przejść. Prawie każdy nasz ruch powodował jego warczenie. Byliśmy cały czas pod jego "obserwacją". Zaczynaliśmy się go bać. Stawał się w stosunku do nas coraz bardziej agresywny....
Czytaj dalej

Horror w Irlandii

Horror w Irlandii

Od paru dni moją skrzynkę pocztową zalewają maile od znajomych z Facebooka, abym podpisał petycję w sprawie Polki, która w obronie psa trafiła do aresztu w Irlandii gdzie była poniżana i zastraszana. W pierwszej chwili myślałem, że może chodzi o Afganistan albo Syrię, ale nie. Naprawdę chodziło o Irlandię. Zapoznałem się na FB z przedstawioną przez Polkę wersją wydarzeń.  Na początek zdziwiło mnie, że to nie ona sama tylko osoby trzecie relacjonują przebieg zdarzenia.

Czytaj dalej

Adoptowany pies rzuca się na męża

Adoptowany pies rzuca się na męża

Adoptowałam 7-miesięcznego pieska, był wyrzucony przez kogoś z samochodu, na początku bał się wszystkiego. Ewidentnie był bity, długo trwało zanim zrozumiał że ani smycz ani kabel od żelazka nie służy do bicia. Że może wejść do pokoju, na kanapę, że Jest kochanym psiakiem, mamy go od listopada 2012. Na początku nie było problemów - łagodny, wręcz przestraszony, spokojny. Od jakiegoś czasu zaczęły się problemy.

Oznaczone w:
Czytaj dalej

Boston terrier atakuje inne psy

boston-terrier-siedzi

Witam! Jestem właścicielką 4 letniej suczki rasy boston terrier. W domu, ogrodzie i na spacerach jest ona bardzo posłuszna - wykonuje polecenia i skupia na mnie uwagę. Ale gdy widzi innego psa, zupełnie mnie nie słucha, niezależnie od tego czy jest na smyczy czy też nie. W stosunku do niektórych innych psów (szczególnie większych od niej) zachowuje się też agresywnie.

Oznaczone w:
Czytaj dalej

Moje owczarki nienawidzą kotów

owczarek-niemiecki-i-kot

Witam Mam dwa Owczarki Niemieckie w wieku 5 i 4 lata. Psy są w miarę spokojne, ułożone i posłuszne. Na inne psy reagują lekko agresywnie, chociaż bez większych problemów. Problem mam z kotami, do których są bardzo agresywne. Do tego na swoim terenie (duża działka) zagryzły już 3 koty, dwa zostały prawdopodobnie uduszone (lub padły ze strachu uciekając) a jeden został rozszarpany - bardziej to było zdarzenie przypadkowe w ferworze ataku ale jednak nieprzyjemne zdarzenie.

Oznaczone w:
Czytaj dalej

Przez tego psa moje życie prywatne legnie w gruzach!

york-snieg

Jestem właścicielką yorka, który jest moim oczkiem w głowie. Wszędzie z nim chodzę i rzadko kiedy się rozstajemy. Od pewnego czasu spotykam się z pewnym panem, z którym wiążę swoją przyszłość. Coraz częściej się z sobą spotykamy, ale mój pies zwariował i za każdym razem, jak mój partner się zbliży, pies dostaje szału i chce go ugryźć. Ostatnio chwycił go zębami za policzek, gdy chciał mnie pocałować. Tak nie może być, bo nie zostawię swojego partnera i nie oddam nikomu swojego psa. Czy można ten konflikt jakoś załagodzić?
Gabrysia i Lolek

Oznaczone w:
Czytaj dalej
Początek strony