Zapraszamy na:

Webinar "Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

10 Października 2018 20:00

Kontakt | biuro: 793585553

Otwartość - to coś, co leży w DNA Wesołej Łapki. Dotyczy to każdej dziedziny, w której działamy, w tym taże naszej strony internetowej. Sama strona załuguje na Twoją uwagę dlatego, że została stworzona od postaw z myślą o tym, jaką korzyć może przynieść właścicielom psów. Tworząc stronę, próbowaliśmy myśleć z punktu widzenia użytkownika: w jaki sposób ludzie będą wchodzić w interakcję z nią i co dobrego może wyniknąć dla nich oraz ich psa. Wesoła Łapka 3.0 - tak skrótowo mówimy o serwisie, oferuje niespotykane w psich szkołach rzeczy: Posiadając konto możesz dodawać zdjęcia swojego pupila, zapisywać się na szkolenia, pisać posty na stronie miejscowości, dokąd chodzicie na zajęcia z psem. Do Twojej dyspozycji również łatwy kontakt z trenerem (nie tylko telefon, lecz możliwośc bezpośredniego kontaktu na stronie). Nawet po zakończeniu zajęć, jeśli tylko zechcesz, możesz być na bieżąco z tym, co robimy. 

Co więcej, jeśli jesteś zagorzałym miłośnikiem psów czy działasz na ich rzecz w jakiejś fundacji - możesz na naszej stronie utworzyć własną grupę dyskusyjną i gromadzić ludzi, którzy dzielą z Tobą tą samą pasję. Nasza strona jezcze nigdy nie była tak otwarta na ludzi oraz ich potrzeby jak teraz i próżno szukać czegoś podobnego w świecie szkoleń psów. 

Rejestracja jest prosta do bólu - jeżli używasz któregoś z portali społecznościowych - wystarczy klknąć odpowiedni przycisk i wypełnić brakujące rubryki. Cały proces zajmuje około 30 sekund. 

 

Co to może dać Tobie? - na przykład możesz utworzyć grupę miłośników wyżłów czy labradorów, grupę spacerową itp., zaprosić do niej znajomych lub znaleźć inne osoby z Twojej okolicy i zorganicować coś: spacer dla psów, urodzinowe przyjęcia z okazji 15-lecia Twojego psa czy cokolwiek innego. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Wszystkie informacje, które napiszesz w swoim statusie zotaną również rozesłane na portale spolecznościowe. Wszystko, cokolwiek powiesz, będzie miało większy zasięg. 

Korzystanie ze strony jest bardzo intuicyjne, i z pewnością znajdziesz wiele funkcji znanych z portali społecznościowych. 

Jeśli zdecydujesz się pisać bloga lub z innego powodu Twój profil okaże się ciekawy dla innych - możesz samodzielnie zarabiać na umieszczanych przez siebie reklamach Google Adwords. Wystarczy w swoim profilu skonfigurować odpowiedną aplikację. 

Jeśli masz pytania lub sugestie - zawsze są mile widziane na naszym forum.

Początek strony