Zapraszamy na:

Webinar "Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

10 Października 2018 20:00

Kontakt | biuro: 793585553

Edukacja - to sedno tego, co robimy. Uczymy przede wszystkim ludzi. Nagraliśmy setki filmów poglądowych, wykładów, warsztatów. Spora część tych materiałów jest dostępna na YouTube, ale są także nowsze i dłuższe produkcje, które  udostępniamy na naszej stronie.

Nasze podejście do nagrań jest następujące - pokazać tak dużo, ile się da. Zawsze używamy minimum 3 kamer, a oprócz tego, stworzyliśmy nasze przenośne studio, włączając w to kamery sportowe (czasem montowane na psach) oraz kwadrokopter. Tak powstały nagrania o handlingu, żywieniu psów, wychowaniu i szkoleniach, oraz wiele innych. W naszej kolekcji znajdziesz także filmy o pierwszej pomocy przedmedycznej dla psów i kotów, oraz unikalne nagranie seminarium z Ianem Dunbarem i wiele innych. 

Obecnie rozpoczynamy nieco inny cykl: "Zanim coś zepsujesz..." - to cykl wykładów nagranych w czasie naszego kursu Super-Pies!, który jest adresowany do właścicieli psów problemowych. Jest to zupełnie nowa rzeczywistość dla nas, ponieważ wcześniej nagrywaliśmy dość długie wykłady dla przyszłych trenerów i behawiorystów. Cykl, o którym mowa to ukłon w stronę tych, którzy chcą dowiedzieć się o psach coś więcej, ale nie jest to przeładowane typową wiedzą akademicką... Odcinki są krótsze (max 20 min), a język jest bardziej przyjazny dla osób, które nie zajmują się psami w sensie zawodowym.

Początek strony