Zobacz WEBINAR:

"Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

Nagranie z dnia 10 Października 2018

Kontakt | biuro: 793585553

Wesoła Łapka to szkoła przyjaciół psów. Dla nas znaczy to, że cenimy psy jako najbliższych przyjaciół człowieka, ale też uczymy ludzi jak być najlepszym przyjacielem psa. Jesteśmy nie tylko miłośnikami psów, ale także profesjonalistami. W ciągu wielu lat doskonaliliśmy nasze metody szkoleniowe, aby były zarówno miłe dla psa i właściciela, jak i skuteczne. Wybierając naszą szkołę możesz mieć pewność, że zarówno Ty jak i Twój pies jesteście w dobrych rękach.
Wesołą Łapkę można porównać do szkoły języków obcych, gdzie właścicieli, od podstaw, uczymy psiego dialektu, a psy - umiejętności, których oczekują od nich ich właściciele. Tak powstały kursy:

Edukacja - to sedno tego, co robimy. Uczymy przede wszystkim ludzi. Nagraliśmy setki filmów poglądowych, wykładów, warsztatów. Spora część tych materiałów jest dostępna na YouTube, ale są także nowsze i dłuższe produkcje, które  udostępniamy na naszej stronie.

Nasze podejście do nagrań jest następujące - pokazać tak dużo, ile się da. Zawsze używamy minimum 3 kamer, a oprócz tego, stworzyliśmy nasze przenośne studio, włączając w to kamery sportowe (czasem montowane na psach) oraz kwadrokopter. Tak powstały nagrania o handlingu, żywieniu psów, wychowaniu i szkoleniach, oraz wiele innych. W naszej kolekcji znajdziesz także filmy o pierwszej pomocy przedmedycznej dla psów i kotów, oraz unikalne nagranie seminarium z Ianem Dunbarem i wiele innych. 

Obecnie rozpoczynamy nieco inny cykl: "Zanim coś zepsujesz..." - to cykl wykładów nagranych w czasie naszego kursu Super-Pies!, który jest adresowany do właścicieli psów problemowych. Jest to zupełnie nowa rzeczywistość dla nas, ponieważ wcześniej nagrywaliśmy dość długie wykłady dla przyszłych trenerów i behawiorystów. Cykl, o którym mowa to ukłon w stronę tych, którzy chcą dowiedzieć się o psach coś więcej, ale nie jest to przeładowane typową wiedzą akademicką... Odcinki są krótsze (max 20 min), a język jest bardziej przyjazny dla osób, które nie zajmują się psami w sensie zawodowym.

Otwartość - to coś, co leży w DNA Wesołej Łapki. Dotyczy to każdej dziedziny, w której działamy, w tym taże naszej strony internetowej. Sama strona załuguje na Twoją uwagę dlatego, że została stworzona od postaw z myślą o tym, jaką korzyć może przynieść właścicielom psów. Tworząc stronę, próbowaliśmy myśleć z punktu widzenia użytkownika: w jaki sposób ludzie będą wchodzić w interakcję z nią i co dobrego może wyniknąć dla nich oraz ich psa. Wesoła Łapka 3.0 - tak skrótowo mówimy o serwisie, oferuje niespotykane w psich szkołach rzeczy: Posiadając konto możesz dodawać zdjęcia swojego pupila, zapisywać się na szkolenia, pisać posty na stronie miejscowości, dokąd chodzicie na zajęcia z psem. Do Twojej dyspozycji również łatwy kontakt z trenerem (nie tylko telefon, lecz możliwośc bezpośredniego kontaktu na stronie). Nawet po zakończeniu zajęć, jeśli tylko zechcesz, możesz być na bieżąco z tym, co robimy. 

Co więcej, jeśli jesteś zagorzałym miłośnikiem psów czy działasz na ich rzecz w jakiejś fundacji - możesz na naszej stronie utworzyć własną grupę dyskusyjną i gromadzić ludzi, którzy dzielą z Tobą tą samą pasję. Nasza strona jezcze nigdy nie była tak otwarta na ludzi oraz ich potrzeby jak teraz i próżno szukać czegoś podobnego w świecie szkoleń psów. 

Rejestracja jest prosta do bólu - jeżli używasz któregoś z portali społecznościowych - wystarczy klknąć odpowiedni przycisk i wypełnić brakujące rubryki. Cały proces zajmuje około 30 sekund. 

Wiele osób, które zetknęły się z Wesołą Łapką, zmieniły swoje życie, wiążąc je z psami. Niektórzy nasi trenerzy do niedawna pracowali jak sprzedawcy samochodów, nauczyciele języków obcych itd. Dziś pomagają innym właścicielom czworonogów, szkoląc i udzielając porad. Jak tego dokonali? - ukończyli nasze kursy: zawodowy treser psów oraz behawiorysta-praktyk, zoopsycholog. Te kursy są dostępne dla wszystkich, a ich główną zaletą jest to, że naukę możesz rozpocząć online i dokończyć na zjazdach praktycznych. My dbamy o cały przebieg kursu, w tym także o Twoje zakwaterowanie i wyżywienie na zjazdach praktycznych. 

Więcej informacji na temat kursu Zawodowy treser psów oraz Behawiorysta-praktyk, zoopsycholog uzyskasz klikając w te linki:

Treser psów

Behawiorysta-praktyk, zoopsycholog

Istnieje możliwość zrobienia dwóch kursów jednocześnie, a pracownicy lub współpracownicy organizacji pro-zwierzęcych mogą liczyć na spore zniżki. Chcemy aby Wesoła Łapka miała swój udział w kształceniu ludzi, którzy pomagają zwierzętom oraz powiedzieć "dziękujemy", ponieważ w naszych domach także mieszkają przygarnięte psy.

Początek strony