Menu

Łódź | Anna Stachowicz | +48 694-329-328

Tomasz Kuśmierek | +48 605-335-228

Jak zapisać się na szkolenie?

1. Kliknij tytuł wybranego szkolenia; 2. Zapoznaj się z opisem i kliknij Zapisz się. 3. Wypełnij formularz i wyślij.

Ceny za szkolenia są podane na dole formularza.

Anna Stachowicz

Relaks w Łodzi :D

IMG_4875


Dziś na zajęciach w Łodzi sporo się relaksowaliśmy :D Tak, tak - dobrze przeczytaliście - ćwiczyliśmy relaks. Wiele psów nie potrafi po prostu odpoczywać. Często nieświadomie, również poprzez niewłaściwy trening posłuszeństwa, potęgujemy ten problem. Umiejętność wyciszania się jest niezwykle potrzebna w życiu codziennym :)  
Oznaczone w:
5 odsłon
0 komentarze
Anna Stachowicz

Przedszkolaki w Łodzi uczą się dalej!

IMG_4765

Kolejne zajęcia za nami! Było podążanie, odwrażliwianie, kontrolowanie emocji i wiele innych przydatnych ćwiczeń potrzebnych do wychowania zrównoważonego i przyjacielskiego czworonożnego towarzysza :)  
Oznaczone w:
7 odsłon
0 komentarze
Anna Stachowicz

Startujemy z kolejnym kursem w Łodzi :)

IMG_0005

A oto Laba, Gacek, Nana, Tesla, Tytan i Gabi :) To nasi nowi uczniowie, którzy właśnie rozpoczęli kurs w Łodzi. Przyjemnie było patrzeć jak szybko zarówno psiaki, jak i WY uczycie się nowych umiejętności :)  
Oznaczone w:
8 odsłon
0 komentarze
Anna Stachowicz

Witamy nowe przedszkolaki w Łodzi:)

IMG_3514
  Wyżły węgierskie – Hacker i Amber, Owczarek niemiecki Torin, Czarny terier rosyjski Terry, Shitzu Zora i Beagle Alfik rozpoczęły wczoraj „Wielką Przygodę", czyli Psie Przedszkole w Łodzi :) Uczyliśmy się najważniejszego, czyli umiejętności uspokajania maluchów. Był też czas na ćwiczenia z akceptacji dotyku, naukę właściwej zabawy z psiakiem ...
Czytaj dalej
Oznaczone w:
37 odsłon
0 komentarze
Anna Stachowicz

Lekcja w Łodzi pod znakiem Retrieverów :D

IMG_3792
Biel i czerń, Golden i Flat, czyli Wafel i Harry Zaczynamy składać sobie w całość elementy, które ćwiczyliśmy wcześniej i zaczyna to bardzo ładnie wyglądać! Dobra robota :) Pamiętajcie, że wszystko, co ćwiczymy, można wykorzystać w praktyce, na co dzień. Kwestia czasu, powtórzeń i zaangażowania. Trening czyni mistrza!  
Oznaczone w:
26 odsłon
0 komentarze
Anna Stachowicz

Wafel, Napi i Harry - silna męska ekipa na kursie w Łodzi

IMG_3171

  Grupę totalnie opanowali "panowie". Bostonka Koka dostała cieczkę , dokończy więc kurs w kolejnej edycji. Pozostawiła "mężczyzn" samych na placu boju :D Chłopcy musieli radzić sobie z nowymi wyzwaniami, zwiększyliśmy poziom rozproszeń, "latały" zabawki, zrobiło się też sportowo - były przysiady, skoki itp. A tylko namiastka tego co sie dział...
Czytaj dalej
Oznaczone w:
47 odsłon
0 komentarze
Początek strony