Nasza strona już działa, ale możliwe chwilowe przerwy lub błędy. Prosimy zgłaszać na biuro@wesolalapka.pl - Dziękujemy

Zobacz WEBINAR:

"Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

Nagranie z dnia 10 Października 2018

Kontakt | biuro: 793585553

Dla kogo ten kurs?

Ten kurs jest propozycją dla każdego właściciela psa. Jeśli uważasz, że praca z psami to jest właśnie "to", ten kurs to dobry początek. Dzięki materiałom i zjazdom praktycznym nauczysz się jak pracować z psem, czytać jego mowę ciała, motywować psa, uczyć komend. Również ten kurs pomoże Tobie bardziej zrozumieć psy poprzez pryzmat ich pochodzenia, potrzeb i dobrostanu. Także ten kurs zawiera materiał związany z zachowaniami psów i najczęstszymi problemami z którymi spotyka się trener w swojej pracy. 

Przebieg kursu

Kurs Treser psów (kurs trenerski) składa się z części teoretycznej i praktycznej. Teorię podzieliliśmy na 3 części, do których możesz wykupić dostęp jednocześnie lub po kolei. Jeśli decydujesz się na zakup pojedynczych części każda z nich jest ważna przez 4 m-ce. Po każdej części kursu możesz zaliczyć test podsumowujący, który pozwoli Tobie ocenić w jakim stopniu wiedza została opanowana.

Gdy uznasz, że materiał teoretyczny został przez Ciebie przyswojony - przystąp do testu (na infografice - zielony kolor). Do testu możesz podejść 2 razy. W przypadku niepowodzenia, kolejne próby są płatne. Uwaga: egzamin online jest testem wielokrotnego wyboru w którym zawsze zaznaczasz minimum jedną poprawną odpowiedź na pytanie.

Po zaliczeniu testu z wynikiem 75% możesz przystąpić do części praktycznej, w tym do udziału w zjazdach praktycznych.

Na pierwszy zjazd przyjedź z psem z którym chcesz zdawać egzamin praktyczny. Postaraj się przygotować psa. Jeśli nie wszystko jeszcze wychodzi - to dobrze, ponieważ pierwszy zjazd ma na celu:

a) zobaczyć stopień przygotowania psa i przeprowadzić niezbędne ćwiczenia

b) poznać się osobiście

c) omówić tematy związane z egzaminami i testami

Aby przygotować psa skorzystaj z kursu Pies Twój Przyjaciel online. Dostęp do tego materiału znajdziesz w menu użytkownika (widoczne po zalogowaniu i wykupieniu 1. części kursu lub całości materiału). W czasie pierwszego zjazdu odbędzie się również egzamin próbny i jeśli pies nie jest wystarczająco przygotowany - otrzymasz wskazówki co poprawić do egzaminu.

Na drugim zjeździe masz 3 podejścia do egzaminu praktycznego, który jest oceniany w 110 punktowej skali. Do wyniku liczy się średnia ocena ze wszystkich 3 podejść. 

Również w ramach 2. zjazdu odbędą się warsztaty i zajęcia, które poprowadzi Marta Lichnerowicz (Silva Lupus).

W przerwie między zjazdami możesz zaliczyć pracę pisemną, 10 godzin pracy w schronisku*.

Po zaliczeniu testu online, egzaminów praktycznych, praktyk w schronisku* oraz pracy pisemnej uzyskasz potwierdzenie kwalifikacji zawodowych tresera psów zaświadczeniu zgodnym z rozporządzeniem MEN oraz dyplom absolwenta kursu trenerskiego.

Na zaliczenie całości kursu masz 6 miesięcy.

* - może to także być prowadzenie domu tymczasowego w ramach fundacji. Wymagane potwierdzenie tego faktu przez władze odpowiedniej fundacji. 

 

Cena, kursu zawiera:

- dostęp online do materiałów szkoleniowych na okres 12 m-cy (w przypadku zakupu części materiału - dostęp do każdej jest ważny przez 4 m-ce. Każda następna część zawiera materiał z poprzedniej, co w sumie daje dostęp do treści na 12 m-cy)

- dostęp do rejestraci na zjazdy praktyczne 

- dostęp do testów online oraz formularzy przesyłania prac zaliczeniowych

 Aktualną cenę kursu można sprawdzić tu: 

Kup dostęp do materiałów kursu (lub sprawdź aktualną cenę)

Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie w trakcie zjazdów praktycznych (bez dodatkowych kosztów dla uczestników). 

Uczestnicy kursu we własnym zakresie zapewniają sobie dojazd na zjazdy praktyczne, wyżywienie własnych psów.

 

Obejrzyj prezentację Jacka Gałuszki dotyczącą kursu trenerskiego

 

 

Zobacz, co mówią absolwenci kursu:

 

Jedno z ćwiczeń na zjeździe praktyczmym: bajka z udziałem psa :)

 

Początek strony