Nasza strona już działa, ale możliwe chwilowe przerwy lub błędy. Prosimy zgłaszać na biuro@wesolalapka.pl - Dziękujemy

Zobacz WEBINAR:

"Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

Nagranie z dnia 10 Października 2018

Kontakt | biuro: 793585553

Dla kogo?  

Kurs Behawiorysta-praktyk, zoopsycholog jest przeznaczony dla wszystkich poszukujących odpowiedzi na pytania: dlaczego mój pies czy kot zachowuje się właśnie tak? Jakie procesy odbywają się "poza" prezentowanym zachowaniem? Jak mogę rozwiązać problemy z niechcianym zachowaniem psa czy kota? Czy mogę pomóc psom / kotom, które wykazują zaburzenia zachowania.

W odróżnieniu od wielu kursów, nasz kurs kładzie nacisk na część praktyczną. Każdy uczestnik może sam doświadczyć czym jest praca ze zwierzętami problemowymi oraz ich właścicielami. W ramach kursu Behawiorysta-praktyk, wszyscy uczestnicy biorą także czynny udział w kursie Super-Pies!, gdzie pracujemy z przypadkami trudnymi. W ciągu takiego zjazdu każdy kursant przez 6 dni ma do czynienia z prawdziwym trudnym przypadkiem. Takich zjadów trzeba zaliczyć dwa. Ale bez obaw. Nie będziecie z tymi przypadkami sam na sam. Wszystkie działania kursantów są nadzorowane przez doświadczonych trenerów i behawiorystów, którzy mają za sobą lata praktyki. Jednym słowem, nie jesteście sami, a my nie oczekujemy od was wymyślonych historii, tylko praktycznych działań opartych o zdobytą na kursie wiedzę oraz oferujemy pomocną dłoń.

Co do wieku: nie ma specjalnych obostrzeń czy kryteriów wiekowych. Jedynie, biorąc pod uwagę ryzyko pracy ze zwierzętami, na kurs zapraszamy osoby pełnoletnie. 

 

Jak zacząć? 

Kurs zawodowy "Behawiorysta-praktyk, zoopsycholog" jest pomyślany w taki sposób, aby każdy uczestnik mógł pracować we własnym tempie. Podzieliliśmy go na 2 części: teoretyczną i praktyczą. Aby rozpocząć - wystarczy wykupić dostęp do materiałów szkoleniowych. Materiały są dostępne w całości lub można zakupić je w częściach. W sumie części jest 5.

 

Przebieg kursu:

Każda część kursu ma swój test podsumowujący, który pozwoli Tobie ocenić w jakim stopniu wiedza została opanowana. Zaliczenie pytań kontrolnych powoduje, że możesz przejść do kolejnej części kursu. 

Gdy uznasz, że materiał teoretyczny został przez Ciebie opanowany - przystąp do testu teoretycznego. Do testu możesz podejść 2 razy. W przypadku niepowodzenia, kolejne próby są płatne. Uwaga: egzamin online jest testem wielokrotnego wyboru, w którym zaznaczasz jedną lub więcej poprawnych odpowiedzi.

Po zaliczeniu testu z wynikiem 75% możesz przystąpić do części praktycznej, w tym do udziału w kursach Super-Pies jako przyszły behawiorysta-praktyk.

Zaliczając część praktyczną, a w tym: 2 zjazdy kursu Super-Pies, min. 10 godzin wolontariatu w schronisku*, 5 przypadków rozwiązania problemów z zachowaniem psów i / lub kotów - uzyskujesz dyplom behawiorysty-praktyka Wesołej Łapki oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie z rozporządzeniem MEN (na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.01.2012 w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych) oraz tytuł Behawiorysta-praktyk. 

 

 

beh-infografika

* - może to także być prowadzenie domu tymczasowego w ramach fundacji. Wymagane potwierdzenie tego faktu przez władze odpowiedniej fundacji. 

Cena zawiera:

- dostęp online do materiałów szkoleniowych na okres 12 m-cy

- dostęp do rejestracji na zjazdy praktyczne 

- dostęp do testów online

- dostęp do grup forum wsparcia i kontakt przez nie z opiekunem 

W ramach zjadów praktycznych zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie zjazdów praktycznych. 

Zjazdy praktyczne odbywają się w trakcie szkoleń wyjazdowych Super-Pies.

Więcej informacji uzyskasz oglądając prezentację Jacka Gałuszki poniżej:

 

 

Kup dostęp do kursu teraz

Początek strony