Nasza strona już działa, ale możliwe chwilowe przerwy lub błędy. Prosimy zgłaszać na biuro@wesolalapka.pl - Dziękujemy

Zobacz WEBINAR:

"Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

Nagranie z dnia 10 Października 2018

Kontakt | biuro: 793585553

Wiele osób, które zetknęły się z Wesołą Łapką, zmieniły swoje życie, wiążąc je z psami. Niektórzy nasi trenerzy do niedawna pracowali jak sprzedawcy samochodów, nauczyciele języków obcych itd. Dziś pomagają innym właścicielom czworonogów, szkoląc i udzielając porad. Jak tego dokonali? - ukończyli nasze kursy: zawodowy treser psów oraz behawiorysta-praktyk, zoopsycholog. Te kursy są dostępne dla wszystkich, a ich główną zaletą jest to, że naukę możesz rozpocząć online i dokończyć na zjazdach praktycznych. My dbamy o cały przebieg kursu, w tym także o Twoje zakwaterowanie i wyżywienie na zjazdach praktycznych. 

Więcej informacji na temat kursu Zawodowy treser psów oraz Behawiorysta-praktyk, zoopsycholog uzyskasz klikając w te linki:

Treser psów

Behawiorysta-praktyk, zoopsycholog

Istnieje możliwość zrobienia dwóch kursów jednocześnie, a pracownicy lub współpracownicy organizacji pro-zwierzęcych mogą liczyć na spore zniżki. Chcemy aby Wesoła Łapka miała swój udział w kształceniu ludzi, którzy pomagają zwierzętom oraz powiedzieć "dziękujemy", ponieważ w naszych domach także mieszkają przygarnięte psy.

Początek strony