Menu

Kraków | Jarosław Polak | +48 721-025-228

Jak zapisać się na szkolenie?

1. Kliknij tytuł wybranego szkolenia; 2. Zapoznaj się z opisem i kliknij Zapisz się. 3. Wypełnij formularz i wyślij.

Ceny za szkolenia są podane na dole formularza.

Kraków: Socjalizacja - Komunikacja. Warsztaty socjalizacyjne dla psów dorosłych

Od 23.04.2017 16:00 do 23.04.2017 17:00
Kategorie: Kraków
Odsłony: 253
Sesje socjalizacji to spotkania, w trakcie których wszystkie psy, niezależnie od charakteru i usposobienia, uczą się przebywać w grupie w spokojny i zrównoważony sposób. Właściciele mają przy okazji możliwość obserwowania zachowań swoich pupili i uczenia się psiego języka.

Sesja socjalizacji przeznaczona jest dla wszystkich chętnych!
Zapraszamy psy małe i duże, oazy spokoju i nerwusy – dla każdego znajdzie się miejsce. Jeśli Twój pies nie ma problemów przebywając z innymi psami – doskonale! – będzie mógł utrwalać te umiejętności i pomoże innym czworonożnym koleżankom i kolegom w pokonywaniu ich trudności. Jeśli natomiast spotkania z innymi psami stanowią problem - pies jest lękliwy lub nerwowy – tutaj nabierze nowych umiejętności społecznych i z czasem będzie czuł się zdecydowanie pewniej. Dzięki temu Wasze codzienne życie stanie się łatwiejsze! Na udziale w spotkaniach korzystają zarówno psy jak i ludzie. Właściciele uczą się psiego języka i obserwują poczynania swojego pupila w grupie, a psy poznają i utrwalają zasady przebywania z innymi psami i ludźmi w spokojny i zrównoważony sposób.

Czym spotkania socjalizacyjne różnią się od wizyty w psim parku czy na łące?
Sesje mają swój cel i określoną strukturę. Każdy w ich trakcie może czegoś się nauczyć. Głównymi aktorami i nauczycielami są psy, jednak instruktor pełni nadzór nad grupą i dba o to, by wszyscy czuli się w niej dobrze i bezpiecznie.

Podstawowe zasady sesji:
1. Pies wyposażony jest w zwykłą obrożę oraz standardową smycz - nie zabieramy kolczatek, ani smyczy automatycznych. Obroża powinna być dopasowana w taki sposób, by dało się pod nią wsunąć na płasko maksymalnie dwa palce. Psa na smyczy trzyma osoba dorosła, będąca w stanie nad nim zapanować.
2. Na teren nie wnosimy zabawek, przysmaków, ani jedzenia.
3. Właściciele psów, mających w historii bójkę lub ugryzienie, zabierają kaganiec. Stosujemy wyłącznie kagańce koszykowe lub fizjologiczne. Niedopuszczalne jest zakładanie tzw. kagańca weterynaryjnego. Kaganiec musi być dobrze dopasowany, zabezpieczony przed zsunięciem, a pies powinien być przyzwyczajony do jego noszenia.
4. Psa przed spotkaniem wyprowadzamy by załatwił swe potrzeby, choć nie przejmujemy się gdy przydarzy się to na placu - pamiętajmy tylko o woreczkach.
5. Obecność dzieci nie jest wskazana.
 

Powtarzane wydarzenia

Opinie o Wesołej Łapce w Krakowie

30 wrzesień 2016
Serdecznie polecam Pana Jarka z Wesołej Łapki. Wraz z moim psem spotkałam się z wieloma behawiorystami i niestety nie udało nam się osiągnąć tego co p...

Potrzebujesz spotkania?

Jeśli jesterś z okolic Krakowa i masz problemy z psem - wypełnij formularz

Imię i nazwisko(*)
Invalid Input

Nr. telefonu(*)
Invalid Input

Email(*)
Popraw adres email.

 
Imię psa(*)
Invalid Input

Wiek psa(*)
Invalid Input

Płeć psa(*)

Invalid Input

Waga Psa(*)
Prosimy wpisać wagę psa w kilogramach.

Problemy z moim psem(*)

Invalid Input

Zaznacz odpowiednie pozycje. Jeśli jest problemów więcej - zaznacz Inne i opisz

Szczegółowy opis problemu
Invalid Input

Invalid Input

Początek strony