Katowice | Dawid Baron | +48 508-227-031

Jak zapisać się na szkolenie?

1. Kliknij tytuł wybranego szkolenia; 2. Zapoznaj się z opisem i kliknij Zapisz się. 3. Wypełnij formularz i wyślij.

Ceny za szkolenia są podane na dole formularza.

Kasia i Butcher

Kasia i Butcher

Witam! Pragnę podziękować Szkole Wesoła Łapka za przywrócenie mi i mojemu psu radości ze spacerów. Po roku zmagań z moim owczarkiem niemieckim oszołomem nastał błogi spokój. 

Buczer był psem, któremu wydawało się, że każdy inny pies jest zagrożeniem dla jego życia i zdrowia. Początkowo uciekał przed psami z paniką w oczach i w nogach na zasadzie "Biegnij po życie!". Po jakimś czasie zaczął się rzucać do każdego psa znajdującego się w zasięgu wzroku... gdzieś na horyzoncie. Sialiśmy postrach wśród przechodniów.

Przez rok gehenny trafiliśmy do szkoły psów, która m.in. zajmuje się resocjalizacją psów agresywnych, ale nie byli w stanie nam pomóc i do dwóch behawiorystów, którzy również nie pomogli. Aż pewnego pięknego dnia oglądając filmiki z tresur na YouTube, zobaczyłam was i wiedziała, że to jest to! Kilka spotkań z panem Witoldem Jermołowiczem i bingo!

Sytuacja aktualnie jest taka, że gdy spotykamy inny psy na spacerach, to jestem raczej przekonana, że Buczer nawet nie zaszczeka. Jeszcze sporo pracy przed nami, ale najważniejsze, że dostaliśmy narzędzie w postaci wiedzy i z każdym dniem, małymi kroczkami, jest lepiej.

A ja... ja zwnou kocham spacery z moim psem!!! Polecam Wesołą Łapkę zwłaszcza tym, którzy mają problem w postaci psa agresywnego.

Dziękujemy. Katarzyna i Buczer :)

Problemem mojej suczki Tiary przed szkoleniem

Podobne wpisy

 
Początek strony Uruchomiono zadanie harmonogramu