Zapraszamy na:

Webinar "Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

10 Października 2018 20:00

Kontakt | biuro: 793585553

Zapraszamy na Wesołołapkowy spacer w Łodzi 21 kwietnia

1

 Zapraszamy naszych Wesołołapkowych (Wesoła Łapka - szkoła przyjaciół psów) i hotelowych (PSY i MY Domowy hotel dla psów w ŁODZI) psich klientów na spacer socjalizacyjnych. Oczywiście zapraszamy te psiaki, które są przyjaźnie nastawione do innych czworonogów i ludzi :)

Chcielibyśmy, żeby spacer był tylko dla WAS, abyście WY i WASZE PSIAKI czuli się wyróżnieni oraz pragniemy Wam podziękować za zaufanie! Jeśli masz wątpliwości, czy spacer jest skierowanych do Ciebie - napisz do nas na facebooku (Anna Stachowicz) lub mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) :)

Spotykamy się w sobotę o godz. 13:30 na parkingu przy Uroczysku Lublinek przy ul. Zamiejskiej. Załączamy mapę.

Zabieramy smakołyki dla psów, zabawkę do przeciągania, wodę i dobre humory. Aparaty fotograficzne mile widziane ;) Pamiętajcie o garderobie adekwatnej do pogody. Zapraszamy :)

REGULAMIN SPACERU

1. W spacerze mogą brać udział psy zdrowe, zaszczepione, zabezpieczone przed pasożytami zewnętrznymi i wewnętrznymi, suki niebędące w cieczce, przyjaźnie nastawione do innych czworonogów i ludzi.

2. W spacerze mogą brać udział wszyscy nasi klienci wesołołapkowi (Wesoła Łapka - szkoła przyjaciół psów z wszelkich kursów, zajęć, warsztatów, konsultacji itp.) oraz hotelowi (psiaki powierzane pod naszą opiekę PSY i MY Domowy hotel dla psów w ŁODZI), jeśli spełniają warunek zawarty w punkcie 1.

3. Szanujmy obcych ludzi i zwierzęta innych gatunków, zatem jeśli je zauważymy, zapinamy psy na smycz.

4. W innych sytuacjach, jeżeli będzie taka potrzeba, na prośbę trenerów Wesołej Łapki również zapinamy psy na smycz.

5. W wyjątkowych przypadkach, w trakcie trwania spaceru trenerzy Wesołej Łapki mogą zadecydować o zakończeniu spaceru dla danego psa.

6. Pamiętamy, że każdy pies ma zasady ustalone przez właściciela, dlatego chcąc dać psu smakołyk pytamy właściciela o zgodę, witając się z obcym psem, nie chwalimy go za to, że na nas skoczył itp..

7. Zabawki piszczące lub wydające inne odgłosy, które mogą intrygować pozostałe psy, zostawiamy w domu.

8. Jeżeli jest taka konieczność, sprzątamy po swoim psie.

9. Pilnujemy swoich psów i dbamy o to by zachowywały się kulturalnie, zapewniając komfort innym psom i ludziom.

10. Wszyscy uczestnicy dbają o bezpieczeństwo psów, ale ostatecznie właściciel jest odpowiedzialny za swojego psa, jego zdrowie i ewentualne szkody przez niego wyrządzone.

11. Biorąc udział w spacerze, wyrażamy zgodę na umieszczanie zdjęć i filmów z naszym wizerunkiem i wizerunkiem swojego psa na stronie i funpagu Wesołej Łapki.

12. Na spacer zabieramy dobry humor :)​

Kurs w Łodzi - uodporniamy się na rozproszenia :)
Witamy w gronie łódzkich absolwentów Warsztatów Na...

Podobne wpisy

 
Początek strony Uruchomiono zadanie harmonogramu