Zapraszamy na:

Webinar "Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

10 Października 2018 20:00

Kontakt | biuro: 793585553

Seminarium i Super-Pies z Catalinem Cornea

Seminarium i Super-Pies z Catalinem Cornea

O seminarium "Praca z psami trudnymi"

​Kiedy

Gdzie

Za ile?


Kiedy rejestracja?

5-6 września 2015

Van-Tur, Księże Młyny k. Łodzi

Udział w samym seminarium 390 zł (brak noclegu i wyżywienia, obserwator bez psa) Inne opcje - patrz formularz rejestracyjny.

Zapisy będą otwarte od 11 lipca.

Catalin Cornea - sylwetka

W skrócie mówiąc, Catalin Cornea to perfekcjonista, który zwraca uwagę na szczegóły. Kreatywny i innowacyjny, dla którego praca z psami jest pasją. 

Z wykształcenia - psycholog. Ukończył szkolenia i otrzymał certyfikaty uprawniające do szkolenia psów policyjnych i dla straży granicznej. Do 1999 roku współpracował z Gabrielem Cocu - znanym rumuńskim szkoleniowcem. W trakcie służby w wojsku Catalin również pracował z psami. Był jednym z pionierów zastosowania klikera w szkoleniu psów służbowych.

W późniejszym okresie Catalin udzielał się w wielu programach, pomagając osobom starszym odzyskać radość życia dzięki psom. Tak powstał program "Animals make people smile".


Doświadczenie

od 1999 roku Catalin regularnie współpracował ze stacjami radiowymi i telewizyjnymi w Rumunii. Tak w 2007 roku powstał program na żywo w ogólnokrajowym programie Cosmo TV, gdzie Catalin propagował szkolenia psów i odpowiadał na pytania widzów.

Catalin opublikował także szereg artykułów w międzynarodowym periodyku "Dog Fancy".

Od 2007 do 2010 był specjalnym gościem w ramach wydarzeń "World Animal Day" i brał udział w różnych programach i wydarzeniach gdzie występowały szkolone przez niego psy.

Obecnie Catalin zajmuje się rehabilitacją psów z problemami, a także przygotowaniem psów do występów w telewizji, reklamie i teatrze. Jego specjalnością jest praca z psami ekstremalnie agresywnymi wobec innych psów i ludzi. Proponowane przez niego metody pracy przynoszą doskonałe efekty i są oparte na wieloletniej praktyce i wiedzy. 

Doświadczenia Catalina oraz zdumiewające rezultaty jego pracy z  psami, wywarły na nas duże wrażenie. Dlatego zaprosiliśmy Catalina oraz jego asystenta, aby poprowadził seminarium w Polsce, oraz został z nami podczas najbliższego kursu Super-Pies. Jesteśmy przekonani, że wymiana doświadczeń oraz wspólna praca wniesie wiele cennych informacji, a także umożliwi poznanie skutecznych technik szkoleniowych, jak również pomoże właścicielom problemowych psów w ich ułożeniu i "resocjalizacji". 

Więcej informacji o Catalinie Cornea można znaleźć na jego stronie internetowej (dostępna w j. angielskim)

Lokalizacja (Mapa)

Księże Młyny, Poland
Catalin Cornea: Nagranie seminarium "Praca z psami...
Letnia akademia wolontariusza w Gliwicach
 
Początek strony