Zapraszamy na:

Webinar "Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

10 Października 2018 20:00

Kontakt | biuro: 793585553

Moja! Hodowla- Szept Puszczy FCI, czyli - Jacek temu winien;)

3

 Hodowla Rottweilerów Szept Puszczy swoją historię rozpoczyna od: " pewnego dnia pojawiła się u nas w domu..."Zanim tak się stało, mój serdeczny Przyjaciel i Szef wszystkich Szefów, czyli Jacek Gałuszka odwiedził zaprzyjaźnioną hodowlę Nice and Lovely (na moją prośbę, kiedy zastanawiałam się nad kupnem nielabradora) i powiedział: "Słuchaj, jest siedemnastotygodniowa sunia, fantastyczna i bardzo podążająca za człowiekiem. Stabilna, dobrze zsocjalizowana..już ją dla Ciebie zarezerwowałem.." Ku uciesze mojego Męża w tym samym dniu byliśmy już w podróży na drugi koniec Polski (a co..) samochodem z wypożyczalni (bo Jeep się zepsuł przed chwilą, oczywiście)Po ośmiu godzinach bez klimatyzacji moim oczom ukazało się dziewczę bardziej przypominające smoka niż Rottka. Wypadła w naszym kierunku zza ogrodzenia z uśmiechniętym pyskiem i merdającym ogonem, jakby chciała powiedzieć: "Rodzino, jesteś! Ruszamy do domu!" Zanim to nastąpiło spędziłyśmy cudowny tydzień w Gliwicach, gdzie przy pomocy wujka Jacka Gałuszki i Witka Jermołowicza socjalizowaliśmy pannicę w trybie ekspresowym:https://www.youtube.com/watch?v=CCj...Efekty tej socjalizacji widać do dziś. Greta to zrównoważona, stabilna suka, która jest najweselszą częścią naszej Rodziny. Doskonale dogaduje się z psami i ludźmi, jednocześnie jest obrońcą stada i towarzyszką zabaw młodszego o 3 miesiące od siebie Adasia. 

Ojciec miotu, TK's Godfather to duży, wspaniały samiec o bardzo stabilnym charakterze. Dzieciaki przyjdą na świat na przełomie lutego i marca.

Jako Trener Wesołej Łapki  bardzo się cieszę, że dzieciaki spędzą pierwszych kilka tygodni ucząc się życia i całego świata razem z nami. Plan socjalizacji, stymulacji już jest w mojej głowie. Zapraszam do śledzenia naszej strony na FB.

https://www.facebook.com/hodowlarottweilerowbialystok/?pnref=story


Rozpoczynamy nowy kurs w Łodzi :) Witamy męską gru...
Na kursie w Łodzi się nie nudzimy ;)

Podobne wpisy

 
Początek strony