Zapraszamy na:

Webinar "Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

10 Października 2018 20:00

Kontakt | biuro: 793585553

Handling z Edytą Ossowską

Handling z Edytą Ossowską
Handlingu uczyłam się u skandynawskich i rosyjskich specjalistów, i chociaż sama nie zajmuję się zawodowym wystawianiem (tylko własne psy - Zwycięstwo Świata, V-ce Zwycięstwo Europy, Zwycięstwa Polski, Championaty różnych krajów.), to znajomość metod szkoleniowych, metod motywacji psa, anatomii i ruchu, pozwala mi z dużymi sukcesami uczyć tego innych. Umiem wystawiać psy, ale co ważniejsze, umiem nauczyć tego innych. Nie zawsze dobry handler jest dobrym nauczycielem. Moim sukcesem są sukcesy wystawowe moich kursantów. Jak uczę? Zrównoważonym pozytywnym wzmocnieniem. Zawsze dbam, aby pies zrozumiał, czego oczekuje od niego handler i chciał to zrobić, a nie był zmuszany siłą. Ograniczam presję i kontrolę do niezbędnego minimum, nauka przez zabawę i znalezienie właściwej motywacji u danego psa. Uczę ustawienia psa z dotykiem i bez, tolerowania dotyku sędziego, pracy ze stresem i korygowania wad ruchu o ile to możliwe. Właściwego planowania treningu i wyznaczania realnych celów.
METODĘ dobieram do psa i do jego motywacji. Część moich psów wystawiam metodą Gerarda O'Shea, zwłaszcza szczenięta które dopiero się uczą, część zaś metoda rosyjskich handlerów, bo osiągam lepszy efekt. Nie trzymam się sztywnych schematów i nie przejmuję zasadą "tę rasę wystawia się w ten sposób". Używam sposobu, który pozwoli mi osiągnąć cel - zwycięstwo.
Chcesz nauczyć się wystawiać swojego psa, lub nauczyć się robić to lepiej? Zapraszam na warsztaty.
Prowadząca: Edyta Ossowska - sędzia kynologiczny FCI gr VI, hodowca, trener szkolenia psów w szkole Wesoła Łapka, fotograf.Wrocław 26-28.01 zapisy poprzez wydarzenie na fb „Master Class Handling z Edytą Ossowską" (https://www.facebook.com/events/721258721404392/)
Białystok 2-4.02 zapisy poprzez wydarzenie na fb „Warsztaty wystawowe – Handling z Edytą Ossowską" (https://www.facebook.com/events/155856021694895/)

Robi się coraz ambitniej na kolejnym kursie w Łodz...
Dila, Sara, Maxie i Haffy - nowi absolwenci kursu ...

Podobne wpisy

 
Początek strony