Kontakt | biuro: 793585553

Cotygodniowe zajęcia Rally-O w Łodzi

rally-obedience-stri_20170618-183610_1

 Zapraszamy na cotygodniowe zajęcia z "Rally-O! Posłuszeństwo na luzie z Wesołą Łapką w Łodzi". Jeśli chcesz doszlifować już nabyte umiejętności z zakresu psiego posłuszeństwa lub nauczyć się nowych, a przy okazji miło spędzić czas w gronie innych uczestników te zajęcia są dla Ciebie. 


Pierwsze spotkanie to omówienie znaków Rally-O. Na kolejnych zajęciach praktycznych będziemy ćwiczyć poszczególne stacje, pokonywać różnorodne warianty torów oraz skupiać się na ważnych, technicznych kwestiach (smycz, obroża, smakołyki, nagradzanie itp.). Nie organizujemy zajęć w formie kursu, więc nie trzeba być na każdym spotkaniu. To WY decydujecie kiedy i z jaką częstotliwością chcecie ćwiczyć. Ale wiadomo, im częściej tym lepsze efekty ;)

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach praktycznych jest znajomość teorii, którą możecie poznać na spotkaniu wstępnym 23 czerwca.
W miarę zbierania się następnych chętnych, będziemy organizować kolejne spotkania teoretyczne, po którym słuchacze będą mogli dołączyć do naszego klubu Rally-O i zacząć trenować.
UWAGA! Osoby, które już znają ten rodzaj aktywności jaką jest Rally-O , brały udział w seminarium z tej dziedziny lub uczestniczyły w zawodach są zwolnione z obowiązku uczestnictwa we spotkaniu wstępnym.

START– spotkanie wstępne (bez psów)
23.06 godz. 19:30
Łódź, ul. Podbiałowa 4
Sala Szkoleniowa Wesołej Łapki (zamieszczamy mapkę)
Wprowadzenie, ogólne zasady, omówienie znaków

Zajęcia praktyczne
Wybrane parki miejskie – konkretne miejsce będziemy podawać przed kolejnym spotkaniem
W przypadku złych warunków pogodowych ćwiczenia mogą również odbywać się w sali.

Cena:
40zł – pojedyncze spotkanie
180zł – karnet 6 spotkań do wykorzystania w dowolnych terminach


Zajęcia z Rally-O prowadzimy w takim sposób, aby na bieżąco ćwiczyć elementy posłuszeństwa, które są niezwykle pomocne na co dzień.

Zgłoszenia na spotkanie wstępne należy dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdDXN9dsFXEMmP66C-HzPykXtOB3cf5EgJge8JAewKS8i5mLw/viewform?c=0&w=1

Na kolejne zajęcia – ćwiczenia nie trzeba wypełniać formularza. Na konkretne spotkania praktyczne będziecie zapisywać się na Facebooku, w grupie Rally-O, która będzie do tego stworzona. Z początkiem każdego miesiąca będę uruchamiane zapisy na zajęcia w nadchodzącym miesiącu. W tej grupie będziemy również informować o miejscach spotkań oraz przekazywać inne, ważne wiadomości. Ze względów organizacyjnych i technicznych, na każdym spotkaniu praktycznym obowiązuje limit 9 uczestników.


A co to właściwie jest Rally-o? ;)
Rally Obedience jest stosunkowo młodą formą aktywności, którą możesz uprawiać razem ze swoim psem. Łączy w sobie zarówno elementy tradycyjnego obedience - czyli posłuszeństwa, jak i agility. Drużyna składająca się z psa i przewodnika pokonuje wspólnie tor, na którym wykonują różne ćwiczenia i pokonują przeszkody. Długość toru, liczba stacji oraz stopień ich trudności uzależnione są od poziomu zaawansowania.
Jednak w przeciwieństwie do innych dyscyplin psich sportów, aby czerpać satysfakcję z Rally-O nie potrzebujesz długich przygotowań ani nie musisz dążyć do perfekcji. Nie bez powodu Rally-O to posłuszeństwo na luzie. Trenując Rally-O stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę. Staramy się abyś odczuwał radość z czasu spędzonego ze swoim psem i satysfakcję z Waszych wspólnych sukcesów.

Dla kogo Rally-O
Rally-O jest sportem dla każdego opiekuna psa, który szkoli go aby mieć dobrze wychowanego i szczęśliwego psa.
Do udziału w zawodach Rally-O zachęca się również dzieci, młodzież (osobny regulamin) oraz osoby niepełnosprawne dla których specjalnie dostosowuje się tor z ćwiczeniami.
Rally-O jest sportem dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z psem i chciałyby się sprawdzić w zawodach a sztywne reguły tradycyjnego obedience odstraszają je.
Jest to sport w którym mogą brać udział psy wszystkich ras oraz wielorasowe, kasrataci, szczenięta (od 6 m-ca), psi emeryci a nawet psy z niepełnosprawnością. Przy okazji budujemy silną i trwałą więź z naszym psem.
Jest wspaniałą formą aktywności dla całej rodziny. Jeśli masz dzieci, je również możesz wciągnąć do wspólnych ćwiczeń. Satysfakcjonującym ukoronowaniem Waszej pracy może być start w zawodach w kategorii Kids (dla dzieci do 8 roku życia) i Junior (dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat).

REGULAMIN UCZESTNICTWA:
1. Uczestnik odpowiada za swojego psa.
2. Właściciel psa sprząta po swoim psie.
3. Uczestnicy w wieku 15 – 18 lat mogą uczestniczy w seminarium po okazaniu pisemnej zgody rodziców.
4. Psy wykazujące agresywne zachowania wobec innych czworonogów muszą być pod szczególną kontrolą właściciela, który ponosi ostateczną odpowiedzialność za swojego psa. 5. Suki nie mogą być w cieczce.
6. Pies pracuje na zwykłej obroży skórzanej lub parcianej.
7. Uczestnik zabiera świeżą wodę do picia dla psa i miskę.
8. Każdy uczestnik wraża zgodę na umieszczanie zdjęć i filmów z naszym wizerunkiem i wizerunkiem swojego psa na stronie i funpagu Wesołej Łapki.

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczny (694 329 328 lub 605 335 228).

Ostatnie zajęcia kolejnego Psiego Przedszkola w Pr...
Zakończenie przedszkola w Gliwicach

Podobne wpisy

 
Początek strony