Kontakt | biuro: 793585553

Poznajcie nowych uczestników kursu Pies Twój Przyjaciel w Łodzi :D

1


  Poznajcie nowych uczestników kursu Pies Twój Przyjaciel w Łodzi :D Przestawiamy Lolę, Trixie i Blue :) Witamy!

Kurs Pies Twój Przyjaciel w Łodzi - ćwiczymy w parku :D

1
Nuka, Rantu, Soprano, Fafik, Leia i Amik po raz pierwszy wczoraj pracowały w parku. To było nie lada wyzwanie, bo dookoła nas spacerowali ludzie, psy, przejeżdżały rowery i pojawiały się różne inne rozproszenia. A tu trzeba było się skupić ;) Brawo!  

Informujemy, że w dniach 3 - 16 wrzesień Wesoła Łapka w Łodzi urlopuje :)

urlop-w
Informujemy, że w dniach 3 - 16 wrzesień Wesoła Łapka w Łodzi urlopuje :) W temacie szkolenia i konsultacji itp. można się z nami kontaktować w następujący sposób: KURSY, WARSZTATY, SZKOLENIA Wszystkie dostępny kursy, warsztaty i szkolenia znajdują się na stronie tutaj . Można się zgłaszać poprzez formularz zgłoszeniowy przy każdym z nich...
Oznaczone w:
Czytaj dalej

Przedszkolaki z Łodzi w natarciu :D

1
​Na ostatnim spotkaniu ćwiczyli - Yuki, Zora, Karmel i Nala. Działo się :P Uczyliśmy maluchy targetowania dłoni, ćwiczyliśmy podążanie za opiekunem i czekanie. Na koniec skupiliśmy się na ważnej umiejętności - spokojnym zachowaniu podczas witania się ludzi. Brawo! :)

Kurs Pies Twój Przyjaciel w Łodzi - ćwiczymy w parku :)

1
To były rozproszenia! Rowerzyści, spacerowicze, dzieciaczki, psiaki dookoła, a tu trzeba się skupić! Nie było łatwo - Goya, Kefir, Leila i Balto miały nie lada wyzwanie ;) Spokojnie, krok po kroczku, cierpliwie, tak osiągaliśmy małe - duże sukcesy :)

Prymusy na ostatnich zajęciach kursu Pies Twój Przyjaciel w Łodzi :D

1


Nuka, Rantu, Fafik, Lara, Soprano, Leia i Amik zasłużyli na piątkę z plusem :P  Walczyliśmy z rozproszeniami i bitwa została wygrana :D Nie straszną nam również była nagroda odłożona zarówno przy zostawianiu pozycji, jak i przywołaniu :) Super!
Początek strony