Gliwice | Jacek Gałuszka | +48 793-585-553

Jak zapisać się na szkolenie?

1. Kliknij tytuł wybranego szkolenia; 2. Zapoznaj się z opisem i kliknij Zapisz się. 3. Wypełnij formularz i wyślij.

Ceny za szkolenia są podane na dole formularza.

Aria Irda i ja- portretTrenowaniem psów zajmuję się od 2002 roku. Szkoliłem nie tylko psy rodzinne, ale również psy asystujące dla niepełnosprawnych. Przez trzy lata prowadziłem wykłady w ramach kursu dla behawiorystów zwierzęcych. Założyłem szkołę Wesoła Łapka i od 2007 roku prowadzę kursy trenerskie, kursy zawodowe i tematyczne. Napisałem trzy książki o szkoleniu i rozwiązywaniu problemów z zachowaniem:

„Aria do mnie", „Aria, równaj" i „Aria, nie!" a także kilkaset artykułów m.in. dla pism: „Mój Pies" i „Przyjaciel Pies" gdzie prowadzę stałą rubrykę „Głos pod włos". Ciągle się uczę i biorę udział w różnych wartościowych seminariach i wykładach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami nauki o psach i metodami szkoleniowymi. Możesz zatem być pewien, że mam wiedzę i doświadczenie, aby skutecznie wyszkolić Ciebie i Twojego psa.

Lubię pracować z klikerem. Kliker to mój dodatkowy palec u ręki :) Również potrafię używać wszelkich innych pomocy szkoleniowych tak, abyście i Ty i pies byli zadowoleni z rezultatów treningów. Uważam, że pozytywne wzmocnienie jest najlepszym sposobem na nauczenia psa znaczenia komend. Jako nagród używam smakołyków, zabawek, pochwał i głaskania. Ale nie używam ich by przekupić psa. Chcę nauczyć go, by rozumiał czego od niego oczekuję i chciał to zrobić zawsze, gdy go o to poproszę, a nie tylko wtedy, gdy mam przy sobie nagrody. Jeśli jest taka potrzeba potrafię powiedzieć psu „nie", nie krzywdząc go. Chodzi o to, by pies to zrozumiał o co mi chodzi, nie przestając być moim najlepszym przyjacielem. Pracując ze mną sam zobaczysz, że najważniejsze w podejściu do psa jest przyjazne i sprawiedliwe postępowanie. Wiem również, że samo pozytywne wzmocnienie nie sprawi, że pies będzie niezawodnie wykonywać polecenia gdy pojawi się jakieś rozproszenie: inny pies, biegacz w parku, jakaś „zdobycz" w krzakach czy sarna w lesie. Gdy jasno komunikujesz psu to, czego chcesz, pies chętnie to wykona. Gdy umiejętnie postawisz granice, pies nie będzie ich przekraczał. Moją rolą jest nauczyć Ciebie tak właśnie porozumiewać się z Twoim psem.

iacp new decalPROFESSIONAL2


 

Aria do mnieAria nie okladkaAria rownajObrazek 11Obrazek 12Serce dla Zwierzat

 

Początek strony