Zapraszamy na:

Webinar "Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

10 Października 2018 20:00

Pies Twój Przyjaciel - 10 lekcji

 3 miesiące dostępu do kursu Pies Twój Przyjaciel online 

119,00 

 Na  3 miesięcy

Dzięki tym nagraniom poznasz podstawy szkolenia psów przy pomocy klikera. Również dowiesz się podstawowych informacji na temat sprzętów szkoleniowych.

Do każdego odcinka dodaliśmy materiały w postaci plików PDF. Również wszystkie pliki kursu możesz pobrać na swój komputer i później używać na swoich urządzeniach mobilnych.

 

 

Handling z E. Ossowską. Warsztaty i wykłady.

  

67,00 

 Na  14 dni

Kurs handlingu z Edytą Ossowską - to propozycja dla tych, którzy chcą nauczyć się samodzielnie wystawiać swojego psa. Nagranie zawiera 6 odcinków, w tym także kilka wykładów i nagrania zajęć praktycznych. 

1. odcinek odpowiada na pytania: na czym polegają wystawy psów? Jak zachować się w ringu? Jak są organizowane wystawy? Dlaczego nie dotykamy psa? I najważniejsze, jak zrobić tak żeby nasz pies pokochał wystawy.

Kolejne odcinki pokazują podejście do psa, sposoby motywacji i podstawowe techniki handlingowe. W dalszych odcinkach zauważą państwo postępy psów oraz ich właścicieli. Dowodem skuteczności tego kursu mogą być zdobywane przez jego uczestników lokaty oraz nagrody na wystawach psów. Zaledwie tydzień po zakończeniu kursu Przemek – właściciel Fifi, po raz pierwszy zdobył 1. lokatę.

 

Dr. Ian Dunbar. Seminarium w Gdyni (PL)

   

99,00 

 Na  14 dni

Nagranie seminarium Dr. Iana Dunbara. Ponad 17 godzin pasjonujących wykładów o psach, a w tym: socjalizacji, agresji, dominacji, szkoleniach. 

O Ianie Dunbarze: Weterynarz, szkoleniowiec i behawiorysta z ponad 30-letnim doświadczeniem pracy z psami. Zajmował się obserwacją psów i badaniami w ramach projektów Uniwersytetu Berkley. Spopularyzował szkolenie psów oparte o nagradzanie. Więcej na temat Iana Dunbara dowiecie się z nagrania seminarium oraz artykułu w Wikipedii:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ian_Dunbar 

 

J. B. Larsen. Barf: żywienie psów i kotów

 Żywienie psa i kota naturalnie? - to możliwe. Zobacz online.

 

49,99 

 Na  10 dni

Ten film możesz obejrzeć online wykupując abonament. Dowiedz się o naturalnym żywieniu psów i kotów, jakie ma przewagi nad karmami oraz jakie to ma znaczenie i wpływ na jakość życia Twojego psa czy kota.

Z tego filmu również dowiesz się jak zbilansować posiłek dla swojego pupila, dlaczego suche karmy mogą być szkodliwe i czym tak na prawdę jest BARF wedle J. B. Larsena.

Wykłady są tłumaczone na język polski.

 

 

Catalin Cornea: Praca z psami trudnymi

 

 

97,00 

 Na  10 dni

Catalin Cornea: pochodzący z Rumunii trener i behawiorysta, który zajmuje się trudnymi przypadkami rehabilitacji psów problemowych. Swoje podejście opisuje w szeregu wykładów oraz na podstawie tzw. case-studies - przypadków praktycznych, z którymi miał do czynienia. Niewątpliwą wartością tego seminarium był fakt, że w trakcie sesji praktycznych Catalin potrafił nawet z trudnymi psami szybko nawiązać nić porozumienia i pokazać kierunek i sposoby prowadzenia dalszych treningów aby osiągnąć sukces i pomóc czworonożnym uczestnikom seminarium. 

 

Dorota Rodziewicz: Dziecko i pies. Wywiad z behawiorystą.

 Dziecko i pies w domu. Jak pogodzić jedno i drugie. Zobacz wstęp do rozmowy z behawiorystką Dorotą Rodziewicz.

 

14,99 

 Na  5 dni

Przyjście dziecka na świat w domu, w którym już mieszka pies - nie lada wyzwanie. Jak przygotować psa na pojawienie się niemowlaka? Jak zrobić tak, aby pies nie czuł się opuszczony, gdy cała uwaga rodziców zostanie poświęcona dziecku. Czy kupno psa, tuż po pojawieniu się noworodka, ma sens? Na te i wiele innych pytań odpowiada behawiorysta-zoopsycholog Dorota Rodziewicz. Dorota jest młodą mamą oraz właścicielką psa Boczka, który ma trudny char-r-r-rakter. Wszystkie rady i pomysły, które poznacie oglądając ten film, zostały wypróbowane osobiście przez Dorotę Rodziewicz. Zapraszamy rodziców do oglądania.

 

Gerard Jipping, Jacek Gałuszka. Best in show

 Proponowane nagranie wideo zostało zarejestrowane w 2011 roku, w Jurajskich Biskupicach, gdzie Gerard wraz z Jackiem Gałuszką prowadzili warsztaty wystawowe. Dzięki temu nagraniu zobaczą Państwo jak wygląda wystawianie psów z perspektywy sędziego o światowej renomie. W części 3 i 4 Jacek Gałuszka pokazuje jak można poprawić zachowanie psów w ringu używając klikera. 

30,00 

 Na  10 dni

Gerard Jipping rozpoczął swoją karierę w latach 70. Od około 1985 roku brał udział w międzynarodowych wystawach i czempionatach, szczególnie w Holandii, Belgii i Niemczech. W 1992 roku rozpoczął swoją drogę sędziego. W 2006 został sędzią grupy 10 FCI, a w 2007 - grupy 5. Obecnie sędziuje w wielu krajach na świecie. Od 1994 roku hoduje charty afgańskie. Od 1991 był przewodniczącym Holenderskiego klubu NVOW. Od 2004 roku jest także przewodniczącym Holenderskiego klubu kynologicznego "Raad van Beheer". Gerarda Jippinga można także spotkać w Polsce. Niedawno sędziował w 2013 r. na wystawie międzynarodowej w Katowicach.

 

 

Przedszkole w 2 minuty

 Jak pomóc szczeniakowi dorosnąć i zostać dobrym psem? Co robić gdy szczeniak gryzie - zobacz ten film aby się dowiedzieć. 

29,75 

 Na  1 miesiąc

Ten film możesz obejrzeć online wykupując abonament.

Okres szczenięcy jest najważniejszy w życiu psa. To w tym czasie, do mniej więcej 16 tygodnia życia, maluch uczy się wszystkiego, co będzie kluczowe w całym jego życiu. Wielu właścicieli szczeniąt staje przed szeregiem trudnych pytań: od czego zacząć układanie psa? Jak nauczyć go by nie gryzł po rękach, nie gonił dzieci i umiał  się z nimi grzecznie bawić? W jaki sposób powiedzieć szczeniakowi, że nie zawsze jest czas na zabawę, jak nauczyć go odpoczynku i wyciszania się? 

Te oraz inne przydatne informacje znajdziesz w tym filmie. 

 

Jacek Gałuszka, Zanim coś zepsujesz, 3 odc.

 Zanim coś zepsujesz - czyli coś dla właścicieli psów. 3 odcinki wykładów, które pomogą wam uporządkować swoje rozumienie psiego świata. 

11,90 

 Na  3 dni

Zanim coś zepsujesz... - propozycja dla każdego właściciela psa. W tym cyklu J. Gałuszka omawia różnice między szkoleniem a wychowaniem psa, podstawowy sprzęty szkoleniowe oraz wiele innych zagadnień. Warto o nich wiedzieć zanim w domu zagości czworonog... Jeśli masz już psa, te filmy pomogą Ci uporządkować i poszerzyć wiedzę, co przełoży się na lepszą więź i zrozumienie Twojego kudłatego przyjaciela. 

 

Kontakt z biurem Wesołej Łapki:

ul. Konarskiego 23d/9, 44-100 Gliwice
biuro@wesolalapka.pl

NIP: 7381286527 | Regon: 120012160
Konto dla VOD: 54 1140 2004 0000 3802 7584 9927

Płatności obsługuje

Początek strony