Zapraszamy na:

Webinar "Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

10 Października 2018 20:00

Dla kogo? | Dla profesjonalistów oraz właścicieli psów z problemami

Uwaga dla właścicieli psów: nie próbujcie samodzielnie używać technik prezentowanych na filmie. 

Catalin Cornea: pochodzący z Rumunii trener i behawiorysta, który zajmuje się trudnymi przypadkami rehabilitacji psów problemowych. Swoje podejście opisuje w szeregu wykładów oraz na podstawie tzw. case-studies - przypadków praktycznych, z którymi miał do czynienia. Niewątpliwą wartością tego seminarium był fakt, że w trakcie sesji praktycznych Catalin potrafił nawet z trudnymi psami szybko nawiązać nić porozumienia i pokazać kierunek i sposoby prowadzenia dalszych treningów aby osiągnąć sukces i pomóc czworonożnym uczestnikom seminarium. 

Na załączonym nagraniu zobaczycie Państwo, że nawet kilkuminutowe sesje pracy z psami pokazują jak szybko można dokonać zmiany w postrzeganiu przez psa jego otoczenia oraz interpretacji doznawanych bodźców. 

Czas trwania: 585 minut (ponad 9h)

Kup dostęp do filmu: 97 zł / 10 dni

Nagranie oddaje w 97% przebieg seminarium i zostało skorygowane w nielicznych momentach z powodów technicznych. Użyliśmy najbardziej nowoczesnego sprzętu aby pokazać pracę Catalina Cornea z psami z maksymalnie bliskiej odległości i zachować najwyższą możliwą jakość dźwięku. Całość seminarium oraz warsztatów jest tłumaczona z języka angielskiego na Polski w trybie konsekutywnym. Osoby posługujące się jedynie językiem angielskim mogą również skorzystać z tego nagrania.

Życzymy miłego oglądania i mamy nadzieję, że te nagrania wzbogacą warsztat każdego trenera, a miłośnicy psów odkryją nowe horyzonty w porozumiewaniu się ze swoimi psami.

Zwiastuny filmu:

 

 

Jeśli czytasz ten tekst zamiast zobaczyć film to może oznaczać, że:

a) nie jesteś zalogowany /a na swoim koncie. Poniższe przyciski pozwolą zalogować się przy pomocy jednego z Twoich kont w portalach społecznościowych.

 

b) nie masz wykupionego dostępu do tej treści lub twój dostęp wygasł

aby to sprawdzić kliknij w menu "Ja na stronie" -> Kupione materiały online aby sprawdzić status subskrypcji.

c) możesz zawsze poprosić o pomoc lub sprawdzenie czy nasz system działa poprawnie. 

- w tym celu zadzwoń 791834440 i przygotuj następujące informacje: twój adres email lub login oraz datę rejestracji na stronie (znajdziesz ją w mailach).

Uwaga: Po opłaceniu dostępu do materiałów zostaną one wyświetlone poniżej tej linii.

Kup dostęp do filmu: 97 zł / 10 dni


 

Kontakt z biurem Wesołej Łapki:

ul. Konarskiego 23d/9, 44-100 Gliwice
biuro@wesolalapka.pl

NIP: 7381286527 | Regon: 120012160
Konto dla VOD: 54 1140 2004 0000 3802 7584 9927

Płatności obsługuje

Początek strony