Zapraszamy na:

Webinar "Na czym polega praca trenera i behawiorysty?"

10 Października 2018 20:00

Handling z Edytą Ossowską

Dla kogo? | Dla właścicieli psów oraz profesjonalistów

Kurs handlingu z Edytą Ossowską - to propozycja dla tych, którzy chcą nauczyć się samodzielnie wystawiać swojego psa. Nagranie zawiera 6 odcinków, w tym także kilka wykładów i nagrania zajęć praktycznych. 

1. odcinek odpowiada na pytania: na czym polegają wystawy psów? Jak zachować się w ringu? Jak są organizowane wystawy? Dlaczego nie dotykamy psa? I najważniejsze, jak zrobić tak żeby nasz pies pokochał wystawy.

Kolejne odcinki pokazują podejście do psa, sposoby motywacji i podstawowe techniki handlingowe. W dalszych odcinkach zauważą państwo postępy psów oraz ich właścicieli. Dowodem skuteczności tego kursu mogą być zdobywane przez jego uczestników lokaty oraz nagrody na wystawach psów. Zaledwie tydzień po zakończeniu kursu Przemek – właściciel Fifi, po raz pierwszy zdobył 1. lokatę.

Kup dostęp do film: 67.00 zł / 14 dni

 

Mam nadzieję, że w tych nagraniach znajdą państwo wiele cennych wskazówek, które mogą być przydatne zarówno dla zawodowych handlerów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wystawianiem psów. Z pewnością jest to jedyny taki kurs, który wyjaśnia tajniki wystawiania psów z perspektywy sędziego. Dzieje się tak dlatego, że Edyta Ossowska jest asystentem kynologicznym, hodowcą oraz zawodowym trenerem psów.

Edyta Ossowska również prowadzi przygotowania do wystaw w Warszawie. Osoby mieszkające na południu kraju mogą skorzystać z takich warsztatów w Katowicach. Aby sprawdzić aktualne terminy zajęć prosimy wejść na stronę www.wesolalapka.pl wybierając jedno z tych miast.

Życzymy państwu miłego oglądania, doskonałych ocen i wysokich lokat!

Jeśli czytasz ten tekst zamiast zobaczyć film to może oznaczać, że:

a) nie jesteś zalogowany /a na swoim koncie. Poniższe przyciski pozwolą zalogować się przy pomocy jednego z Twoich kont w portalach społecznościowych.

 

b) nie masz wykupionego dostępu do tej treści lub twój dostęp wygasł

aby to sprawdzić kliknij w menu "Ja na stronie" -> Kupione materiały online aby sprawdzić status subskrypcji.

c) możesz zawsze poprosić o pomoc lub sprawdzenie czy nasz system działa poprawnie. 

- w tym celu zadzwoń 791834440 i przygotuj następujące informacje: twój adres email lub login oraz datę rejestracji na stronie (znajdziesz ją w mailach).

Uwaga: Po opłaceniu dostępu do materiałów zostaną one wyświetlone poniżej tej linii.


Kup dostęp do film: 67.00 zł / 14 dni

 

 

Kontakt z biurem Wesołej Łapki:

ul. Konarskiego 23d/9, 44-100 Gliwice
biuro@wesolalapka.pl

NIP: 7381286527 | Regon: 120012160
Konto dla VOD: 54 1140 2004 0000 3802 7584 9927

Płatności obsługuje

Początek strony