Dla kogo? | Dla profesjonalistów oraz właścicieli psów z problemami

Uwaga dla właścicieli psów: nie próbujcie samodzielnie używać technik prezentowanych na filmie. 

Catalin Cornea: pochodzący z Rumunii trener i behawiorysta, który zajmuje się trudnymi przypadkami rehabilitacji psów problemowych. Swoje podejście opisuje w szeregu wykładów oraz na podstawie tzw. case-studies - przypadków praktycznych, z którymi miał do czynienia. Niewątpliwą wartością tego seminarium był fakt, że w trakcie sesji praktycznych Catalin potrafił nawet z trudnymi psami szybko nawiązać nić porozumienia i pokazać kierunek i sposoby prowadzenia dalszych treningów aby osiągnąć sukces i pomóc czworonożnym uczestnikom seminarium. 

Na załączonym nagraniu zobaczycie Państwo, że nawet kilkuminutowe sesje pracy z psami pokazują jak szybko można dokonać zmiany w postrzeganiu przez psa jego otoczenia oraz interpretacji doznawanych bodźców. 

Czas trwania: 585 minut (ponad 9h)

Kup dostęp do filmu: 97 zł / 10 dni

Dla kogo? | Dla właścicieli psów, którzy chcą je zrozumieć lepiej

Zanim coś zepsujesz... - propozycja dla każdego właściciela psa. W tym cyklu J. Gałuszka omawia różnice między szkoleniem a wychowaniem psa, podstawowy sprzęty szkoleniowe oraz wiele innych zagadnień. Warto o nich wiedzieć zanim w domu zagości czworonog... Jeśli masz już psa, te filmy pomogą Ci uporządkować i poszerzyć wiedzę, co przełoży się na lepszą więź i zrozumienie Twojego kudłatego przyjaciela. 

Pierwszy odcinek możesz obejrzeć za darmo. Z niego dowiesz się jaka jest różnica między szkoleniem a wychowaniem psa.

Drugi i trzeci odcinek są płatne. 

W drugim: Metody szkoleniowe, czyli nie tylko klikerem żyje człowiek i pies. Z tego odcinka dowiecie się jak różne potrafią być podejścia do szkolenia psów oraz jakie mogą być relacje między psem a człowiekiem

W trrzecim: Sprzęty szkoleniowe, czyli do czego są te różne smycze i inne urządzenia. 

Wszystkie filmy są ilustrowane nagraniami pracy Jacka Gałuszki z różnymi psami... czyli wszystko widać jak na dłoni.

Czas trwania: ok 47 minut

Kup dostęp do filmu: 11.90 zł / 3 dni

Handling z Edytą Ossowską
Handling z Edytą Ossowską

Dla kogo? | Dla właścicieli psów oraz profesjonalistów

Kurs handlingu z Edytą Ossowską - to propozycja dla tych, którzy chcą nauczyć się samodzielnie wystawiać swojego psa. Nagranie zawiera 6 odcinków, w tym także kilka wykładów i nagrania zajęć praktycznych. 

1. odcinek odpowiada na pytania: na czym polegają wystawy psów? Jak zachować się w ringu? Jak są organizowane wystawy? Dlaczego nie dotykamy psa? I najważniejsze, jak zrobić tak żeby nasz pies pokochał wystawy.

Kolejne odcinki pokazują podejście do psa, sposoby motywacji i podstawowe techniki handlingowe. W dalszych odcinkach zauważą państwo postępy psów oraz ich właścicieli. Dowodem skuteczności tego kursu mogą być zdobywane przez jego uczestników lokaty oraz nagrody na wystawach psów. Zaledwie tydzień po zakończeniu kursu Przemek – właściciel Fifi, po raz pierwszy zdobył 1. lokatę.

Kup dostęp do film: 67.00 zł / 14 dni

Dla kogo? | Dla właścicieli psów, wychowawców i opiekunów dzieci.

Przyjście dziecka na świat w domu, w którym już mieszka pies - nie lada wyzwanie. Jak przygotować psa na pojawienie się niemowlaka? Jak zrobić tak, aby pies nie czuł się opuszczony, gdy cała uwaga rodziców zostanie poświęcona dziecku. Czy kupno psa, tuż po pojawieniu się noworodka, ma sens? Na te i wiele innych pytań odpowiada behawiorysta-zoopsycholog Dorota Rodziewicz. Dorota jest młodą mamą oraz właścicielką psa Boczka, który ma trudny char-r-r-rakter. Wszystkie rady i pomysły, które poznacie oglądając ten film, zostały wypróbowane osobiście przez Dorotę. Zapraszamy rodziców do oglądania.

Czas nagrania: 1h 3min

Kup dostęp do filmu: 14.99 zł / 5 dni

Czym jest szkolenie pozytywne? Czy to jeszcze metoda, czy ideologia? Jakie są jego skutki i co można osiągnąć pracując z psami w oparciu o pozytywne wzmocnienia. Te tematy w swoim wykładzie porusza Jacek Gałuszka. 

Dla kogo? | Dla początkujących handlerów i właścicieli psów rasowych

Gerard Jipping rozpoczął swoją karierę w latach 70. Od około 1985 roku brał udział w międzynarodowych wystawach i czempionatach, szczególnie w Holandii, Belgii i Niemczech. W 1992 roku rozpoczął swoją drogę sędziego. W 2006 został sędzią grupy 10 FCI, a w 2007 - grupy 5. Obecnie sędziuje w wielu krajach na świecie. Od 1994 roku hoduje charty afgańskie. Od 1991 był przewodniczącym Holenderskiego klubu NVOW. Od 2004 roku jest także przewodniczącym Holenderskiego klubu kynologicznego "Raad van Beheer". Gerarda Jippinga można także spotkać w Polsce. Niedawno sędziował w 2013 r. na wystawie międzynarodowej w Katowicach.

Proponowane nagranie wideo zostało zarejestrowane w 2011 roku, w Jurajskich Biskupicach, gdzie Gerard wraz z Jackiem Gałuszką prowadzili warsztaty wystawowe. Dzięki temu nagraniu zobaczą Państwo jak wygląda wystawianie psów z perspektywy sędziego o światowej renomie. W części 3 i 4 Jacek Gałuszka pokazuje jak można poprawić zachowanie psów w ringu używając klikera.

Kup dostęp do filmu: 30.00 zł / 10 dni

Kontakt z biurem Wesołej Łapki:

ul. Konarskiego 23d/9, 44-100 Gliwice
biuro@wesolalapka.pl

NIP: 7381286527 | Regon: 120012160
Konto dla VOD: 54 1140 2004 0000 3802 7584 9927

Płatności obsługuje

Początek strony